Huawei Nova 8 ve Honor V40 Aralık’ta Tanıtılacak!

2 dk


Geçtiğimiz ay Huawei, Huawei Mate 40, Mate 40 Pro ve Mate 40 Pro Plus amiral gemisi telefonlarını tanıttı. Bu ayın başlarında şirket, Huawei Nova 8 SE‘nin gelişini duyurmuştu. Huawei sızıntılarıyla bilinen bir kaynak, diğer Nova 8 serisi telefonların Aralık ayında resmiyet kazanacağını iddia etti. Honor V40‘ın da önümüzdeki ay duyurulacağını belirtti.

Huawei Nova 8 serisi sızıntıları, serinin Nova 8, Nova 8 Pro ve Nova 8 SE gibi üç telefon içerdiğini ortaya çıkardı. Artık Dimensity 720 ile çalışan Nova 8 SE zaten resmi hale geldiğine göre, şirketin önümüzdeki ay Nova 8 ve Nova 8 Pro telefonlarını piyasaya sürmesi bekleniyor.

Tahminci, Huawei’nin Nova 8 serisi ve Honor V40 için ayrı etkinlikler düzenleyeceğini iddia etti. Huawei’nin yılsonu yıllık etkinliğinde Nova 8 serisi ve Honor 40 serisini yer alması ihtimali var. Bir başka sızıntı, Nova 8 ve Honor V0’ın arka kamera tasarımını ortaya çıkardı.

Alttaki görselde de görülebileceği üzere Honor V40, üstünde bir ana lens bulunan dikdörtgen şeklinde bir kamera modülüne sahip ve aşağıda en az üç kamera ve bir LED flaş bulunuyor. Nova 8 kamera modülü, üstteki ana kamera ve ardından diğer kameralar ile oval bir çekiciliğe sahiptir.

Nova 8 ve Nova 8 Pro, OLED panellerle donatılmıştır. Her iki telefon da delikli bir tasarıma sahiptir. Pro modeli kavisli bir ekranla donatılabilir. Honor V40 serisinin 6.72 inç FHD + ekranla donatılacağına dair spekülasyonlar var. V40 Pro ve V40 Pro Plus, sırasıyla Dimensity 1000+ ve Kirin 9000 yonga setlerinden güç alabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

53
7 Paylaşım, 53 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir