Sıradaki içerik:

Booking, 3 Yıl Sonra Türkiye’ye Dönüyor

e
sv

Huawei Nova 8 Serisi Modelleri Kasım Ayında Çıkıyor

919 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Resmi açıklamaya göre Huawei, Huawei Mate 40 serisi yıllık amiral gemilerini 22 Ekim’de piyasaya sürecek. Aynı zamanda yeni Huawei Nova 8’in de aynı sahnede yer alacağına dair haberler var. Ancak bunun mümkün olduğundan emin değiliz. Dahası, yakın zamanda bir Weibo blog yazarı, yeni makine serisinin başlangıçta Kasım ayında piyasaya sürülmesinin planlandığını açıkladı.

Kaynak, Huawei Nova 8 serisinin birkaç modele sahip olacağını iddia ediyor. Huawei Nova 8 ve Huawei Nova 8 Pro’yu içerir. Bu telefonların kod adı Jessica ve JessicaH’dir. Huawei’nin Nova serisindeki ilk 120Hz yenileme hızı yüksek ekranlı akıllı telefonlar olacaklar. Önceki nesil Huawei Nova7 Pro’nun çift delikli hiperboloid ekran çözümü devam edecek. Ön çift kamera çentiği ekranın sol üst köşesinde yer alıyor ve bu da Huawei P40 serisinin konumu ile tutarlı.

Huawei Nova 8 Serisi Hakkında Ne Biliyoruz?

Diğer yönlerden, daha önce ortaya çıkan haberlere göre, yeni Huawei Nova 8 serisi, OLED delik delme tam ekran tasarımına devam edecek. En azından son iki modelin ekran yenileme hızı, önceki 60Hz’den 120Hz’e yükseltilecektir.

Elbette ekrana ek olarak, Huawei Nova 8’in konfigürasyonu, özellikle de yonga seçimi konusunda daha fazla kullanıcı endişeli. Bu bakımdan geçmiş uygulamalara göre makine Kirin 9000 serisi işlemcilerle gelebilir. Ancak bilinen nedenlerden dolayı bu yılki Kirin 9000 yongalarının Mate 40 serisi için yetersiz kalması muhtemel. Bu nedenle diğer modelleri stoklamanın zor olması bekleniyor. Bu nedenle, bazı medya kuruluşları Nova 8 serisinin önceki nesil amiral gemisi yongası Kirin 990’ı kullanmaya zorlanacağına inanıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.