Huawei MateBook D14 Satışa Çıkıyor

3 dk


Huawei, güncellenen özellikleri ve tasarımıyla öne çıkan MateBook D14’ü Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor.

Şirketten oluşturulan bildirime göre, genç tüketiciler amacıyla geliştirilen en yeni 14 inçlik Huawei MateBook D 14 dizüstü bilgisayar, Huawei Share özelliği ile oyun ve multimedyadan okul ve iş gereksinimlerine kadar çoğu gereksinimi karşılayan, platformlar arası tecrübe sunuyor.

Hafif kasa, FullView ekran, performans ve tasarımının yanı sıra bir dizi yeni özelliğe sahip Huawei MateBook D 14, FullView ekran teknolojisini ultra ince çerçeve tasarımıyla birleşik ederek akıllı telefon teknolojisindeki tecrübe ve uzmanlığını bu kategoriye de yansıtıyor.

MateBook ailesiyle uyumlu olan Huawei MateBook D 14, 4,8 mm kalınlığında ince çerçeve ekranıyla yüzde 84 ekran-gövde seviyesi sağlıyor.

MateBook D 14, performans sunmak amacıyla AMD Ryzen prosedürcü kullanıyor. 8 GB çift kanallı DDR4 belleğe sahip bilgisayar, mühim bir sürat avantajına imza atıyor. SSD ve SSD HDD alternatifleri ise ek depolama kısmı gereksinimi olan kullanıcılar amacıyla değişik alternatifler olarak sunuluyor.

Model ayrıca, soğutma amacıyla Huawei Shark Fin Fan 2.0 soğutma düzeneğinin yeni sürümünü içeriyor.

MateBook D 14, 56Wh kapasiteli piliyle, tek bir şarjla 9,5 saate kadar 1080p video izlemeyi olası kılıyor. Bu pil, kullanıcıların bilgisayarlarını uzun vakit kullanmalarını sağlıyor.

1 Nisan’da satışa sunulacak
Bilgisayar, 65W USB-C şarj cihazı ile geliyor ve ısı dengesini güvenliğini sağlamak hedefiyle ısı miktarı belli bir eşiği geçtiğinde şarj prosedürünü otomatik olarak durduran aşırı ısınma koruması sağlıyor.

Öte yandan, MateBook D 14, yeni bir Huawei Share özellikleri seti sunuyor. Bu yeni özelliklerle Huawei MateBook ve akıllı telefonlarla daha basit etkileşim kuran arayüz, “sürükle-bırak” özelliği ile birlikte akıllı telefona kaydedilmiş içeriği direkt olarak dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor.

Dizüstü bilgisayara bağlı etraf birimlerinin, akıllı telefonlarda gezinti amacıyla de kullanılabildiği sistem, cihazlar arası geçiş yapmaksızın mobil uygulamalara erişim sağlıyor.

Model, mistik gümüş rengiyle 1 Nisan’da 4 bin 999 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Huawei çevrimiçi mağazası üzerinden yapılacak alışverişlerde, MateBook D 14 satın alan kullanıcılar, 1 TL farkla Huawei FreeBuds 3 sahibi de olabilecek.

Abone Olun

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

40
5 Paylaşım, 40 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir