TelefonlarHuawei

Huawei Mate 50 Serisi İçin Tarih Verildi!

Huawei tüm engellere rağmen büyümeye ve yelpazesini genişletmeye devam ediyor desek yanlış olmaz. Şirket, 21 Ekim’de Avusturya’nın başkenti Viyana’da bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte, P50 modellerinin tanıtılması bekleniyor. Buna ek olarak Huawei Mate 50 serisi hakkında da söylentiler gelmeye devam ediyor.

Huawei’nin Mate 50 serisi için tarihi gittikçe netleşmeye devam ediyor

Huawei Mate 50 serisi için Çin’den gelen bir rapor, yeni amiral gemisi akıllı telefonların önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde resmiyet kazanmasının beklendiğini ve duyurunun Mart ayında gerçekleşeceğini ortaya koydu.

Huawei Mate 50 Serisi’nin özellikleri

Mate 50 serisindeki akıllı telefonların Qualcomm Snapdragon 898 yonga setinden güç alması bekleniyor. Ancak diğer akıllı telefonlara da güç verecek bu işlemci, Mate 50 serisinde 5G yerine yalnızca 4G bağlantısını destekleyecek gibi görünüyor.

Öte yandan, Huawei Mate 50’nin hücresel ağ mevcut olmadığında uydu bağlantısı sağlayacağı iddia edilmişti. Şirketin bunun için Beidou Uydu Sistemi’ni tercih ettiği söyleniyor. Bu yeni özelliğin nedeniyle, Huawei’nin yaklaşan amiral gemisi akıllı telefonunun lansmanının ertelediği de çıkan dedikodular arasında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu