Sıradaki içerik:

LG Q61 Duyuruldu: İşte Fiyatı Ve Özellikleri

e
sv

Huawei Mate 40 Sızıntıları Ortaya Çıktı

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Huawei P40 serisinin piyasaya sürülmesinden sonra, Huawei’nin bir sonraki amiral gemisi Huawei Mate 40 serisi olmalı. Önceki modellerde olduğu gibi Mate 40 serisi de yıl sonuna doğru gelmeli. Şimdilik bu cihazda resmi bir bilgi olmamasına rağmen, ilk oluşturma grubu artık kullanılabilir.

Son render, tüketicilerin Huawei cep telefonlarını algılamasından tam bir sapma. Huawei Mate 40’ın son render’i bu akıllı telefonun benzersiz bir tasarıma sahip olacağını gösteriyor. Bu kez, tasarım geçmişten farklı ve çok çekici. 

İlk olarak, kameraya bakalım. Huawei Mate 40, bir Penta kamera kurulumu ile birlikte geliyor. Dört kamera sensörü ve bir flaş bir matris bölmesinde bulunur. Ancak, matrisin altında başka bir kamera var. Yalnız kameranın yanındaki “100X” yazısına bakıldığında, bu bağımsız sensör bir telefoto lens olmalıdır.

Tabii ki, arka tasarımın en büyük özelliği yeni ikincil ekran tasarımıdır. Şekilden de görebileceğiniz gibi, bu ikincil ekran zaman, güç, wifi, çalar saat ve ağ sinyallerini gösterecektir. 

Tabii ki, bu alt ekranın otomatik zamanlayıcı, vizör vb.Gibi daha fazla işlevi olduğuna inanıyorum. Bu, Huawei’den ilk kez böyle bir tasarıma sahip olacağız. Ancak, akıllı telefon endüstrisi için tamamen yeni değil. Meizu Pro 7’yi hatırlıyor musunuz? Benzer bir ikincil arka ekranla birlikte gelir. Meizu Pro 7’de çift arka kameralar ikincil ekrana yerleştirilmiş.

Şimdi ekrana, yandaki 3D eğri ekranını kolayca görebiliriz – daha çok Huawei Mate 30 Pro gibi. Dahası, çentik veya delme deliği olmadığını görebiliriz. Şu an itibariyle, spekülasyonlar şirketin ekran altı kamera kullanacağını iddia ediyor. 

Bununla birlikte, ekran altı kamera teknolojisi hala geliştirilmektedir. Huawei’nin bu özelliği kullanması mümkün olmayabilir.

Genel olarak, Huawei Mate 40’ın bu sürümü hala çok etkileyici ve tasarım yaratıcı. Tam bir teknoloji anlayışına sahiptir. Açıkçası, Huawei hayranları bu tasarımı görmekten mutlu olacaklar. 

Toplamda, Huawei hayranları henüz çok heyecanlanmamalıdır. Bu sadece bir render görüntüsüdür ve gerçek anlaşmadan çok uzak olabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.