Sıradaki içerik:

Google Play Store ve App Store İndirme Sayıları Açıklandı!

e
sv

Huawei Mate 40 RS Porsche Design’ın Fiyatı Açıklandı

1313 okunma

Huawei Mate 40 akıllı telefonları hakkında daha fazla ayrıntı bildirmek için çeşitli kaynaklar birbirleriyle rekabet ediyor. Bu sefer, tanınmış bir içeriden biri Twitter’da Mate 40 RS Porsche Design akıllı telefonun arka panelinin canlı bir fotoğrafını yayınladı ve bu modelin maliyetini belirtti.

Huawei Mate 40 RS Porsche Design’ın fiyatı açıklandı

Arka kapak, akıllı telefonun arka yüzünün tasarımını gösterir. Bu arada, arka panel metal veya plastik değil, seramiktir. Üstelik fotoğraf siyah versiyonu gösteriyor ama aynı zamanda beyaz olacak.

Ve şimdi asıl önemli olan maliyet. İçeriden bir bilgiye göre Huawei, Mate 40 RS Porsche Design için 2.000 euro isteyecek. Bu fiyat, en yüksek konfigürasyona sahip üst düzey iPhone 12 Pro Max’i geride bırakıyor. Ama en azından Mate 40 RS Porsche Design’ın kamera açısından iPhone 12 Pro Max’ten daha iyi olacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca bu fiyat, Mate 30 RS Porsche Design’ın lansmanındaki fiyatından neredeyse 100 Euro daha düşük.

Huawei Mate 40 akıllı telefonlarının resmi prömiyerinin 22 Ekim’de yapılacağını hatırlayın. Akıllı telefonlar Kirin 9000 5nm SoC, OLED ekranlar, hızlı kablolu (66W) ve kablosuz şarj ile güçlendirilecek.

Huawei Mate 40 ve Mate 40 Pro 22 Ekim’de sunulacak

Huawei Mate 40 serisi nihayet somut bir şekle kavuştu. Piyasaya sürülmesiyle ilgili tüm önemli tarihler açıklandı. En yakını 12 Ekim olarak bekleniyor. Bu gün, 22 Ekim’de bir duyuru ile sona erecek bir tanıtım kampanyası başlayacak.

Aynı gün Çin’de Mate 40 için ön siparişler başlayacak. Ve 30 Ekim’de Çin mağazalarında satışa sunulacak. Ne yazık ki uluslararası sürüm bilgisi mevcut değil. Daha önce mevcut olan bilgilere göre, bunun yıl sonundan önce gerçekleşmesi ve hiç olmaması olası değildir.

22 Ekim etkinliğinde üç model göreceğiz: Mate 40, Mate 40 Pro ve Mate 40 Pro +, Porsche Design ise yalnızca Pro + varyantı olacak. Doğrudan söylenmiyor, ama belli ki aynı gün sonunda Kirin 9000 hakkında konuşacaklar. Ayrıca Mate 40 yeni bir Leica kamera, yuvarlak kenarlı bir şelale ekranı, hızlı ve kablosuz şarj teknolojileri olması bekleniyor ve daha sonra Harmony OS’ye geçme özelliğine sahip yeni yazılım.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.