Sıradaki içerik:

Twitter,250 Milyon Para Cezasına Maruz Kalabilir!

e
sv

Huawei Mate 40 Pro’nun Ekranı Ortaya Çıktı: İşte Detaylar!

462 okunma

Huawei Mate 40 Pro, dün sızdırılmış bir ekran koruyucusunun ortaya çıkardığı kavisli bir ekranla geliyor. Bununla birlikte, kameralar için herhangi bir kesik yoktu ve ekran altı bir çözüm de dahil olmak üzere her türlü yoruma dönüştük.

Telefonun erken 3D renderları aslında Huawei P40 Pro’nun tasarımına çok benzeyen hap şeklinde bir yumruk deliğinde çift ön kamera ortaya çıkardı. Üstte de en az iki sensör var – biri IR blaster, ancak diğerinin amacı hala kararsız.

Huawei Mate 40 Pro, tüm atıcıları barındıran arkadaki dairesel kamera tasarımına sadık kalacak. Ancak, önceki Mate 30 Pro’dan farklı olarak , bu sefer yanda, güç tuşunun üstünde fiziksel ses seviyesi tuşları görüyoruz – görünüşe göre Huawei, dokunmatik çözümü terk etmeye karar verdi.

Kavisli kenarlar çok büyük bir sürpriz değil, ancak bu renderlerde çerçevelerin ne kadar ince olduğu çok etkileyici. Üstte ve altta, ekranın nerede başladığını ve bittiğini hatırlatmak için sadece ince bir siyah şerit vardır, ancak yanlarda pratik olarak her yerde bir görüntüdür.

Ayrıca Çin ve ABD arasında herhangi bir çözüm olmayacağından eminiz, yani Huawei Mate 40 Pro hiçbir Google hizmeti olmadan çalışmaya devam edecek. Gözlemlerimiz, üreticinin zamanla daha iyi performans gösterdiğini ve HMS’yi daha da geliştirdiğini görüyor, yani bir Huawei telefonuyla yaşama konusundaki sonucumuzu tekrar gözden geçirmemiz gerekebilir.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.