Huawei Mate 40 Pro’nun Ekran Koruyucusu Sızdırıldı

2 dk


Huawei’nin eylül ayında çıkaracağı fikir edinilen amiral gemisi akıllı telefonu Mate 40 Pro’nun ekran koruyucusu meydana çıktı. Ekran koruyucusu, Mate 40 Pro’nun ekranıyla alakalı birtakım özellikleri de bizlere göstermiş oldu.

Çinli akıllı telefon yapımcısı Huawei, geçen yıl eylül ayında çıkardığı Huawei Mate 30 serisiyle kullanıcıların takdirini kazanmayı başarmıştı. Oldukça kuvvetli bir donanıma sahip olan cihaz, tasarımıyla da kullanıcıların beğenisini kazanmıştı.

Bugün Mate ailesinin yeni delegesi Huawei Mate 40 Pro’nun ekran koruyucu meydana çıktı. Çin’in sosyal medya platformu Weibo’daki ‘digital chat station‘ adlı kullanıcı doğrulusunda meydana çıkarılan ekran koruyucusu, cihazın ekranının nasıl olacağını da bir nebze göstermiş oldu.

Huawei Mate 40 Pro ekran koruyucusu meydana çıktı

Huawei Mate 40 Pro’ya ait bulunduğu iddia edilen ekran koruyucusuna ait görsellere baktığımızda, ekranın kıvrımlı bir tasarıma sahip bulunduğu görülüyor. Kıvrımlı ekrana sahip olan telefonun alt ve üst çerçeveleri de gerektiğince ince. Digital chat station’ın verilen verilere göre Mate 40 Pro’nun ekranı 6,6 inç seviyesinde olacak.

Ortaya atılan iddiaya göre aksesuarın geliştiricisi, Huawei Mate 40 Pro amacıyla özel olarak sertleştirilmiş bir filmi kalıba döktü. Ekran koruyucusunun görsellerine baktığımızda alt ve üst taraftaki çerçevelerin gerektiğince ince bulunduğu görülüyor. Telefonun sağ ve sol doğrultusunda rastgele bir çerçeve yer almazken soldaki kıvrımın çok daha büyük bulunduğu da görülebiliyor.

Huawei’nin yeni amiral gemisi Mate 40 Pro, daha kuvvetli bir performans amacıyla 5 nm prosesini kullanan Kirin 1020 işlemciden gücünü alacak. Şu an hata seleksiyon ve üretim sürecinde olan Mate 40 serisinin eylül ayı sonlarında çıkması bekleniyor. Çıkış tarihi yaklaştıkça Mate 40 serisiyle alakalı yeni bulgular çıkmaya devam edecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

55
7 Paylaşım, 55 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir