HuaweiTelefonlar

Huawei Mate 40 Pro, Avrupa’da Piyasaya Sürülmeye Hazır

Huawei Mate 40 Pro, bu ay Avrupa’da satışa hazır ve ilk satışlar Rusya’da başlayacak. Telefon 10 ve 19 Kasım tarihleri arasındaki ön sipariş döneminde RUB 90,000 mal olacak ve onunla birlikte gelen ücretsiz bir çift FreeBuds Pro TWS kulaklık olacak.

Olayları bir perspektife oturtmak gerekirse, Huawei Mate 40 Pro’nun Rusya fiyatı 970 € civarında, bu da Avrupa’daki 1.200 € fiyat etiketinin çok altında. Ve FreeBuds Pro TWS kulaklığı Almanya’da 180 € ‘ya mal oluyor, bu yüzden küçük bir avantaj değil.

Huawei Mate 40 Pro Avrupa TeknoBizdeyiz
Huawei Mate 40 Pro, Avrupa'da Piyasaya Sürülmeye Hazır 3

Almanya’dan bahsetmişken, Mate 40 Pro orada 1.200 € ‘ya mal oluyor ve 13’ünde gönderime başlayacak. Ve Almanya’daki ön siparişlerde Huawei Sound X ücretsiz olarak verilecek. Bu, Fransız ses firması Devialet ile ortak geliştirilen 350 € ‘luk bir akıllı hoparlör.

İngilizler, telefonu 1,100 sterline ön sipariş verirlerse Sound X’i de alıyorlar. Huawei, 13’ünde ilk birimleri göndermeye başlayacak.

Fransa’da anlaşma, FreeBuds Pro artı telefon için ücretsiz olarak bir cüzdan kılıfıdır (nakliye 12 Kasım’da başlar). İtalya’daki fiyat biraz daha yüksek, 30 € ‘luk bir kupondan sonra 1.220 € ve ayrıca FreeBuds Pro’yu da alabilirler, ancak kasa olmadan (Siyah model zaten gönderiliyor, Silver model 3 gün içinde geliyor).

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu