Huawei Mate 30 Serisi EMUI 10.0.0.195 Güncellemesini Aldı

2 dk


Çinli üretim devi Huawei , son zamanlarda Huawei Mate 30 serisi için EMUI 10.0.0.195 sistem güncellemesini yayınladı . Huawei Mate 30 için, bu güncelleme Bluetooth bağlantısı ve dokunmatik ekran işleminde iyileştirmelerle birlikte geliyor. Bununla birlikte, Mate 30 Pro için aynı güncelleme, sol ve sağ taraflarda esnek sürüklemeyi desteklemek için bir sanal kamera anahtarı ekliyor.

HUAWEİ MATE 30 SERİSİ EMUI 10.0.0.195 GÜNCELLEMESİ

HUAWEİ MATE 30

Mate 30 için, bu güncelleme 562MB ağırlığında ve yavaş yavaş OTA’yı kullanıma sunuyor.

İşte güncellemeler:

  • Bazı senaryolarda Bluetooth bağlantı deneyimini optimize edin. Bluetooth ve cihaz bağlantısının kararlılığını artırır. 
  • Bazı oyun sahneleri için dokunmatik ekran çalışma deneyimini optimize eder. Bu, dokunmatik ekranın çalışmasını kolaylaştırır.

HUAWEİ MATE 30 PRO

Huawei Mate 30 Pro için bu güncelleme 590MB ağırlığında. Güncellemeler aşağıdaki gibidir:

Kamera

  • Sanal kamera tuşunun konumu çekim alışkanlıklarına göre ayarlanabilir. Ayrıca sol ve sağ taraflarda esnek sürüklemeyi destekler. 

Bluetooth

  • Bazı senaryolarda Bluetooth bağlantı deneyimini optimize edin. Bluetooth ve cihaz bağlantısının kararlılığını artırır.

Ekran

  • Bazı oyun sahneleri için dokunmatik ekran çalışma deneyimini optimize eder. Bu, dokunmatik ekranın çalışmasını kolaylaştırır.

Huawei Mate 30, 6.62 inç OLED tam ekran kullanırken Pro modeli 6.53 inç OLED halka ekran kullanıyor. Her ikisi de bir Kirin 990 işlemci ile geliyor. Mate 30, yerleşik 4200mAh büyük bir pile sahiptir. Bununla birlikte, Mate 30 Pro pil kapasitesini 4500 mAh’a bile çıkarıyor. Pil, 40W kablolu süper Hızlı şarj ve 27W kablosuz süper hızlı şarjı destekler.

Kameralar açısından, Huawei Mate 30 ultra hassas Leica üçlü arka kameralar kullanıyor. Yapılandırma, 16MP ultra geniş açılı kamera, 40MP geniş açılı süper algılama ana kamera ve 8MP telefoto kamera içerir. Mate 30 Pro için ultra hassas bir Leica dörtlü arka kamera kurulumu kullanıyor. Yapılandırma, çift 40MP ana kamera (ultra hassas kamera + film kamera), 8MP telefoto kamera ve 3D derin algılama kamerasıdır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

60
7 Paylaşım, 60 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir