Sıradaki içerik:

Realme 7i, 18W Hızlı Şarjlı 5.000 mAh Bataryaya Sahip Olacak

e
sv

Huawei, HarmonyOS İle Akıllı Telefonunu Piyasaya Sürecek

405 okunma

Huawei yakında akıllı telefonlar da dahil olmak üzere çok çeşitli cihazlar için güncellenmiş tescilli işletim sistemi HarmonyOS veya Hongmeng OS’yi tanıtacak. Artık, Huawei OS tabanlı bir akıllı telefonun piyasaya sürülmesini bekleyebileceğiniz daha kesin tarihler biliniyor.

Huawei, HarmonyOS tabanlı ilk akıllı telefonunu yıl sonuna kadar piyasaya sürmeyi planlıyor

Huawei’ye yakın tanınmış analist Ma Jihua, Global Times’a Huawei’nin yıl sonuna kadar akıllı telefonlar için HarmonyOS’un bir sürümünü yayınlayabileceğini söyledi. Aynı zamanda, buna dayalı ilk akıllı telefonu da tanıtacaklar.

Beklendiği gibi Huawei, şirketin 10-12 Eylül tarihleri ​​arasında gerçekleştireceği HDC 2020 geliştirici konferansında ayrıntıları ortaya çıkarabilir. Bu günlerde, tescilli EMUI 11 arayüzünün Android 11 tabanlı yeni bir sürümünün tam teşekküllü bir duyurusu. HarmonyOS 2.0 beklendiği gibi. Ön verilere göre, HarmonyOS 2.0 çok çeşitli cihazlar temelinde çalışabilecek. Akıllı saatleri, PC’leri ve tabletleri destekleyecek.

Huawei: Mevcut telefonlarımız Android ve GMS güncellemelerini almaya devam edecek

Birkaç gün önce Huawei kullanıcılarının kuşkuya düşürecek bir iddia ortaya atıldı. Şirketin genel lisans anlaşmasının süresi doldu. Bu, Behemoth’un kullanıcılara gelecekteki Android güncellemelerini sağlayamayabileceği anlamına geliyor. 

Şirketin ABD merkezli donanım veya yazılım kullanmasını yasaklayan ABD yasağının bir başka sonucu. Elbette, bu sonbahar Huawei sahipleri için bomba gibi görünüyor, sonuçta 2020’de pahalı bir akıllı telefon satın almayı ve hiç güncelleme almadığınızı hayal edin? Huawei Mobile Twitter hesabı devreye girdi, bazı şeyleri açıklığa kavuşturmak ve Huawei müşterilerine endişelenmelerine gerek olmadığını söyledi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.