Huawei FreeBuds 3i’yi Tanıttı: Özellikleri ve Fiyatı

2 dk


Sessiz sedasız ürün tanıtan bir diğer teknoloji devi Huawei, yeni kablosuz kulaklığı FreeBuds 3i modelini adeta tanıttı. Önceki FreeBuds ve FreeBuds Lite tasarımına geri dönülen yeni modelinde AirPods‘a benzerliğiyle de ilgi çekiyor.

Huawei FreeBuds 3i özellikleri

Yeni FreeBuds 3i kablosuz kulaklık, aktif gürültü önleme özelliğine destek sunuyor. AirPods Pro‘ya tip ve özellik olarak benzediği görülebilen kulaklık, silikon başlıklarla birlikte geliyor.

İyi bir ses yalıtımı sunabilen FreeBuds 3i, kablosuz olarak basit eşleştirme özelliğine de sahip. iOS ve Android işletim sistemlerinde aktif olarak kullanılabilecek kulaklık, her iki sistemde de bütün özelliklerinin kullanılabilmesine imkan sağlıyor.

IPX4 sertifikasına sahip Huawei FreeBuds 3i, su sıçramalarına ve hafif su ilişkisine karşı sağlam yapıda üretilmiş. FreeBuds 3i, süratli denetim amacıyla kulaklıkların üstünde dokunmaya duyarlı tuşlarla birlikte geliyor.

Huawei FreeBuds 3i fiyatı

Huawei doğrulusunda oluşturulan resmi bildirime göre yeni kablosuz kulaklık FreeBuds 3i, 17 Haziran’dan itibaren Çin’de satışa sunulacak. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip kablosuz kulaklığın üstünde 112 dolar (yaklaşık 800 TL) fiyat etiketi bulunuyor. FreeBuds 3i’nin Türkiye’ye ne vakit geleceği ise şimdilik belli değil.

FreeBuds 3i özellikleri itibariyle AirPods Pro’ya rakip olabilecek donanımda duruyor fakat bu hali tabi ki kullanıcılar belirleyecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

57
7 Paylaşım, 57 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir