Huawei, 3 Eylül İçin IFA Açılış Konuşmasını Duyurdu: İşte Detaylar!

2 dk


Huawei’nin yeni amiral gemisi Kirin yonga setini Eylül ayı başlarında ( geçen yıl olduğu gibi ) duyurmayı planladığına dair doğrulanmamış haberler var ve şimdi şirketin IFA’ya katılacağını açıkladığına göre, etkinliğin yerini biliyoruz. Belki de mekanlardan biri olan Kirin 990, geçen yıl Berlin ve Pekin’de ikili bir etkinlikte tanıtıldı.

Huawei, IFA’da sunacağı resmi ürün serisini açıklamadı, ancak postere bakılırsa akıllı telefonlar, akıllı saatler ve diğer her şeyi akıllı TV’lere kadar getirecek.

En büyük soru, Huawei Mate 40 serisini tam olarak mı yoksa en azından bir teaser olarak mı göreceğimiz. Mates, yeni Kirin yonga setini piyasaya sürecek telefonlardır, ancak bu kasvetli bir duyuru olabilir. Onlar olabilir son Kirin çalışan amiral TSMC olarak Hisilicon Eylül ayı ortalarında itibaren cips fabbing men edilecek. Huawei’in Google ile ilişkisi de ticaret savaşında rehin tutuldu, ancak Huawei’nin konuşmak istediği şey bu olmayabilir.

Açılış konuşması 3 Eylül 12: 00’de (GMT) planlanıyor ve “Huawei’nin kusursuz bir yapay zeka yaşamı vizyonuna” odaklanacak. Kendi geliştirdiği NPU ile Kirin, bu stratejinin köşe taşıdır (aynı zamanda daha küçük Kirins, örneğin akıllı saatler için A1).

Kardeş marka Honor da IFA’da olacak, sunumu 4 Eylül ertesi gün yapılacak. Odak noktası akıllı giyilebilir cihazlar, tabletler ve bilgisayarlar olacak, ancak muhtemelen bir veya iki telefon da göreceğiz. Konu benzer: “Akıllı yaşamınızı genişletin”.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

80
9 Paylaşım, 80 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir