Sıradaki içerik:

Huawei Otomotiv Pazarına Giriyor! Anlaşmalar İmzalandı

e
sv

Huawei 20 Pro’nun 19 Haziran’da Lansmanı Olabilir

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son raporlar Huawei‘nin Huawei Enjoy 20 Pro adlı yeni bir telefon çıkarmayı planladığını iddia etti. Bazı raporlar, telefonun 24 Haziran’da resmileşeceğini iddia etmişti. Ancak, Çinliler bugün cihazın Çin’de 19 Haziran’da piyasaya sürüleceğini doğruladı.

19 Haziran lansman tarihini doğrulayan tanıtım videosu, Huawei Enjoy 20 Pro’nun tasarımını ortaya koyuyor. Akıllı telefonun koyu mavi ve açık mavi degrade renk varyantlarında geleceğini gösterir. Akıllı telefonun ön tarafında bir su damlası çentiği var.

Huawei Enjoy 20 Pro’nun arka panelinde dörtlü kamera kurulumu bulunuyor. Yana monteli bir parmak izi okuyucu ile donatılmıştır. Tasarım açısından, geçen ay Çin’de piyasaya sürülen Huawei Enjoy Z’den çok farklı değil. Aslında, Enjoy 20 Pro’nun özellikleri Enjoy Z ile neredeyse aynı olabilir. Birinin çevrimiçi pazar için tasarlanabileceği, diğerinin ise çevrimdışı pazar olabileceği düşünülmektedir.

Huawei Enjoy 20 Pro Özellikleri (Söylentiler)

Huawei Enjoy 20 Pro’nun çevresindeki söylentiler, Dimensity 800 5G yongaseti tarafından destekleneceğini iddia ediyor. Telefonun LCD panelinin 90Hz yenileme hızını desteklemesi bekleniyor.

16 megapiksel ön kamera ile gelebilir. Cihazın arka tarafında 48 megapiksel + 8 megapiksel + 2 megapiksel üçlü kamera sistemi bulunabilir. Telefon, 22.5W hızlı şarjı destekleyen 4.000mAh’lik bir bataryadan güç çekiyor olabilir. İlgili haberlerde, Çinli firmanın da Huawei Enjoy 20 üzerinde çalıştığı söylentileri var ve Ağustos ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.