HTC Wildfire E Lite, Google Play Console’da Görünüyor: İşte Detaylar!

1 dk


Bu ayın başlarında HTC , giriş seviyesi özellikleri ve buna uygun bir fiyatla Wildfire E2 akıllı telefonunu Rusya’da resmileştirdi. Ancak, Tayvanlı şirketin yakında Wildfire alt markası altında piyasaya sürülecek daha ucuz, daha da basit bir telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Buna Wildfire E Lite adı verilecek ve Google Play Console’da az önce göründü. Liste bize telefonun 720×1440 çözünürlüklü ve artık oldukça nadir 18: 9 en boy oranına sahip bir ekrana sahip olduğunu söylüyor.

Telefonun ön tarafını gösteren küçük resimden de görebileceğiniz gibi, burada hiçbir çentik veya delik yok, bunun yerine önemli üst ve alt çerçeveler elde edersiniz. Wildfire E Lite, 2GB RAM’e sahip ve Android 10 ile çalışıyor.

MediaTek’in dört çekirdekli Cortex-A53 CPU’su ile bu noktada alabileceğiniz kadar ‘giriş seviyesi’ olan Helio A20 yonga seti tarafından desteklenmektedir. Yani burada gerçekten herhangi bir çığır açan performans beklememelisiniz, ancak fiyat çok düşük olabilir. HTC Wildfire E Lite hakkında daha fazla bilgi edindiğimizde size haber vereceğiz.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

75
9 Paylaşım, 75 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir