Sıradaki içerik:

Apple iPhone 12 Önümüzdeki Ay Seri Üretime Başlayacak: İşte Detaylar!

e
sv

HTC Desire 20 Pro Görüntüleri Geliyor!

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

HTC, şirketin Haziran ayının orta sınıf segmentine geri dönüşünü işaretleyecek bir akıllı telefon olan uzun süredir söylentiler olan HTC Desire 20 Pro’yu duyurması beklenen 16 Haziran’da bir lansman etkinliği planlamıştı.

Resmi lansmanından önce, HTC Desire 20 Pro’nun ön ve arka tasarımını gösteren bir çift gerçek telefon görüntüsü, saygın tahminci Evan Blass tarafından sızdırıldı. Bu görüntüler, daha önceki şematik çizimlerinden gördüğümüze benzer bir form faktörünü ve tasarımı gösteriyor.

Görüntülerden görüldüğü gibi, HTC Desire 20 Pro ön tarafta bir delik delme tasarımı ile geliyor ve arkada dörtlü kamera kurulumuna sahip dikey bir kamera modülü var.

Son Google Play Konsolu listesine göre, cihazın bir orta sınıf Snapdragon 665 SoC tarafından sürüleceği ortaya çıktı. Bu, en son Vivo akıllı telefonların bazılarında kullanılanla aynı çip.

SD665 SoC ile birlikte, cihaz ayrıca bellek bölmesinde iyi bir 6GB RAM ile birlikte geliyor. En önemlisi, Desire 20 Pro, Android 10 OS ile birlikte gelen ilk HTC telefonu olarak adını alacak.

HTC’nin orta sınıf pazarlara geri döndüğünü görmekten mutlu olsak da, ön özellikleri diğer orta sınıf telefonlar ile karşılaştırıldığında özellikle de Redmi ve Realme tarafından sunulanlara kıyasla oldukça yetersiz görünüyor.

Bu nedenle, HTC Desire 20 Pro son derece uygun bir fiyatla fiyatlandırılmadığı sürece, küresel pazarlardaki mevcut orta sınıf telefonların çoğuna karşı rekabet etmek zor olabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.