HTC Bu Yıl Birkaç 5G Akıllı Telefon Kullanacak

2 dk


Economic Daily, HTC’nin dün Cosmos Elite olarak adlandırılan yeni bir VR ürünü piyasaya sürdüğünü bildirdi. Ön sipariş 24 Şubat’ta başlayacak. Aynı zamanda HTC CEO’su Yves Maitre , şirketin bu yıl yeni 5G akıllı telefonlar piyasaya süreceğini söyledi .

Daha önce de belirtildiği gibi, Tayvanlı üretici üç yeni sanal gerçeklik serisi ürününü piyasaya sürdü: VIVE Cosmos Elite Paketi, VIVE Cosmos XR Edition ve VIVE Cosmos Basic Edition. Kaynağa göre, HTC şunları söyledi: ‘HTC her zaman küresel akıllı telefon trendini yönetti ve bu yıl 5G telefonları da piyasaya sürecek. Ancak ilgili ayrıntılar daha sonra açıklanacak. ‘

Bu ayın 7’inde HTC Çin resmi topluluğu resmen kapatıldı. Şirket, ihtiyaçları olan kullanıcıların kendi başlarına danışma için HTC’nin resmi WeChat kamu hesabını takip edebileceğini söyledi.

Tüm bunlar oldukça şaşırtıcı çünkü şirketin finansal raporları 2019’daki gelirinin yıllık% 57.82 düşüşle 10.01 milyar NT $ (yaklaşık 0.33 milyar $) olduğunu gösterdi. 2017’nin toplam geliri ile karşılaştırıldığında,% 87 düşüş gösterdi. Ve 19 yılın en kötü yılıydı .

Ancak, bu Tayvanlı şirketin zaten kendi 5G akıllı telefonlarını piyasaya süren en iyi markalarla rekabet edeceği anlamına gelmiyor. HTC’nin parmaklarınızı nabız tutmak için Sony gibi çalışmaya başlayabileceğini kastediyoruz. Bu, şirketin akıllı telefon endüstrisinde neler olduğunu bilmesine ve akıllı telefonlarla çalışan çeşitli ürünler tasarlamasına yardımcı olacaktır. Şu anda üretici VR’lere odaklanıyor. Bu nedenle, bu tür cihazların daha da geliştirilmesi için yapıldığını düşünmek için her neden var.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

51
6 Paylaşım, 51 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

6 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım