Telefonlar

Honor X40 GT iddialı geliyor!

Honor X40 serisi resmi olarak geçen ay piyasaya sürüldü ve şimdi aileye üçüncü bir telefonun katıldığına dair raporlarımız var. Söz konusu beklenen cihaz Honor X40 GT olarak adlandırılacak. Bağımsız bir marka olduğundan beri kendini kanıtlayan şirketin yeni cihazı iddialı bazı özellikler ile gelecek.

Honor X40 GT iddialı geliyor!

honor x40 gt iddiali geliyor 0 8WjdaZEi

Cihazın ismi, hafta sonu Çin sosyal medyasında ortaya çıktı ve telefonun Snapdragon 888 ile geleceğini bildiren bir kaynak tarafından duyuruldu. Yonga seti, 2021’in başlarındaki amiral gemileri arasında en popüler olanıydı ve güçlü bir 2.84 GHz Cortex-X1 CPU çekirdeği, 2.42 GHz’de üç Cortex-A78 çekirdeği ve 1.8 GHz’de dört verimli Cortex-A55 birimi getiriyor.

Honor X40 GT’nin orta seviye X serisindeki performans akıllı telefonu olduğu söyleniyor ve bu ay duyurulacak. Bununla birlikte, telefonun gelişi, diğer iki iddia edilen lansman tarafından gölgelenebilir. Bunlar da sırasıyla Honor 80 serisi ve katlanabilir Magic V2 olarak karşımıza çıkıyor.

Cihaz ile ilgili bilinenler henüz ne yazık ki çok kısıtlı. Bu kapsamda cihazın hangi pazarlara hangi fiyat skalası ile sunulacağı gibi detaylar mevcut değil. Ancak lansman tarihi yaklaştıkça cihaz hakkında raporlar da daha fazla ortaya çıkmaya başlayacaktır. Bu kapsamda fiyat bilgisi ve hangi pazarlar için piyasaya sürüleceği gibi detaylar da çok kısa sürede netleşecektir.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/honor-x40-gt-iddiali-geliyor-633ab15ad7bdf8628226be06

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu