Sıradaki içerik:

Twitch İnceleme Kurulu Oluşturuyor

e
sv

Honor X10’un Gece Modu Yetenekleri Örneklerle Ortaya Çıktı

171 okunma
avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Daha dün Honor, X10’un 90Hz ekran ve 180Hz dokunma duyarlı sayısallaştırıcı ile geleceğini doğruladı . Aynı haber günü, X10’un kamera detayları bir periskop kamera hakkındaki bilgilerle birlikte sızdırıldı. Bugün, Honor X10 ile çekilen birkaç fotoğraf örneği Honor tarafından yayınlandı. Fotoğraflar Honor’un Weibo koluna gönderildi ve telefonun düşük ışık özelliklerini gösteriyor.

Yazı ayrıca Everest Dağı’nın tam karşısındaki çekim yerinin koşullarını da detaylandırıyor. Sıcaklık eksi 20 ° C ve deniz seviyesinin 5.200 metre üzerindeydi. Sahne 1:52 gibi oldukça karanlık görünüyor.

Honor X10’dan Örnekler

Bu koşullar göz önüne alındığında, yakalanan ayrıntılar çerçevenin alt ve sol tarafının karlı kısımlarında ayrıntılı olarak görünür. Uzaktaki dağ zirvesi de net bir şekilde geliyor. Ay ışığının sudaki yansımasını da açıkça görebilirsiniz. Genel olarak, görüntü doğal görünüyor, ancak sahnenin gerçek parlaklığı birinci ve ikinci görüntü arasında bir yerde gibi hissediyor.

Bu fotoğraflardan yola çıkarak (yüklendiğinde sıkıştırılmış olan), 40MP IMX600Y sahneyi yakalamak için özellikle iyi bir performans gösterdi. Honor X10, bir RYYB filtresi ile donatılmıştır, bu nedenle kamera ışığa daha duyarlıdır ve bu ana kamera kurulumu Huawei P30 Pro ile aynı birincil kameraya dayanmaktadır .

Honor X10 Pro’nun 20 Mayıs’ta tamamen duyurulması bekleniyor. Kirin 820 yonga seti ile güçlendirildi ve 5G desteği ile gelmesi bekleniyor. Raporlar 8MP ultra geniş kamera ve 2MP makro kamera önermektedir. Bildirilen diğer özellikler arasında 6.63 inç FHD + LCD ekran, 22.5W hızlı şarj destekli 4300 mAh pil, 6GB + 64GB bellek ve yana monte edilmiş parmak izi sensörü yer alıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.