Sıradaki içerik:

Apple,% 40’ı İşgal Eden 2020 Q1 Global Akıllı Ses Cihazları Pazarına Öncülük Ediyor

e
sv

Honor X10 Max, Bazı Tasarım Öğelerini Gösteren Casus Bir Fotoğrafta Sızdı

avatar

Berke

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Huawei’nin alt markası, en yakın gelecekte en az üç akıllı telefonu piyasaya sürecek. Peki, yolda daha fazla model olabilir, ancak üç el cihazı hakkında bilgi alıyoruz. Honor akıllı telefonlarla ilgili haberleri takip ederseniz.

Honor X10 Max, Honor X10 Pro ve Honor 30 Lite’ın çeşitli sızıntılarda görünmeyi başardığını bilmelisiniz. Bugün, Honor X10 Max, yaklaşan telefonun bazı tasarım öğelerini gösteren casus bir fotoğrafta görüldü.

Fotoğraftan yola çıkarak, Honor X10 Max’in ön tarafında bir su damlası ekran tasarımı kullanılıyor. Kart yuvası telefon çerçevesinin sol üst köşesinde bulunur. 7 inç ekranlı büyük ekranlı 5G telefon olarak Honor X10 Max’in yandan çok ince ve hafif göründüğünü belirtmek gerekir.

Daha önce, Honor Business Unit Başkanı Zhao Ming, Honor X10 Max 5G akıllı telefonun varlığını doğruladı. Çeşitli raporlara göre, Honor X10 Max 7,2 inç geniş ekran kullanacak ve DCI-P3 renk gamını destekleyecek ( 7 inç ekranla geleceği söylentileri de vardı ). Büyük bir ekran daha büyük bir pil gerektirir. Bu yakışıklı 5000mAh kapasiteli bir pil ile geleceği söylentileri.

Honor X10 Max To Sport Boyut 800

Daha önce, Honor benzer bir büyük ekran ürünü piyasaya sürdü, yani Honor 8X Max. Ancak 9x serisine devam etmedi. Ve şimdi, şirket X serisi üzerinden kullanıcılarına daha büyük ekranlı telefonlar sunmaya karar verdi.

Bu şaşırtıcı değildir ve bu, orijinal modelden daha güçlü özelliklerle dolu olması gerektiği anlamına gelmez. Diyelim ki Dimensity 1000 yerine 800 Dimensity kullanacak. Dürüst olmak gerekirse, üretici yeni telefonunu daha güçlü bir yonga ile paketlemek istiyor. Ancak kapasite sıkıntısı var. Bu yüzden Boyut 800’ü içeri koymaya karar verdi.

Dimensity 800 TSMC 7nm işlem kullanılarak üretilmiştir, 5G Alt 6GHz frekans bantlarını, SA / NSA çift modül ağı, 2G-5G dördüncü nesil hücresel bağlantı, dinamik spektrum paylaşımı (DSS) teknolojisi ve VoNR ses hizmeti destekler.

Dimensity 800’ün 5G çift taşıyıcılı agregasyonu (2CC CA) desteklediğini de belirtmek gerekir. Bu nedenle, yalnızca tek bir taşıyıcıyı (CA’sız 1CC) destekleyen diğer çözümlerle karşılaştırıldığında, 5G ağının kapsamı, birden fazla bağlantı sağlayarak% 30 oranında iyileşir; aynı zamanda kesintisiz anahtarlama ve daha yüksek ortalama verim sağlar.

Bu akıllı telefonun Temmuz veya Ağustos aylarında piyasaya çıkmasını bekliyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.