Sıradaki içerik:

Intel Core i9-9900K Ambalajını Revize Ediyor

e
sv

Honor Play 4 Vücut Sıcaklığını Ölçecek

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bilindiği gibi, yeni Honor Play 4 akıllı telefon, vücut sıcaklığını ölçecek bir kızılötesi sensörle donatılacak. Üretici, cihazın bir iltifatını yayınlayarak bu işleve işaret etti. Şimdi, kaynaklar vücut sıcaklığını izlemek için bir kızılötesi sensörün varlığını doğrulamaktadır.

HONOR PLAY 4 VÜCUT SICAKLIĞINI ÖLÇMEK İÇİN BİR SENSÖRLE GELECEK

Honor Play ürün yöneticisi Wei Xiaolong, yeni cihazın temel özellikleri hakkında bazı ayrıntılar açıkladı. Tek çipli bir sistem Kirin 990, 5G desteği, dört sensörden oluşan ana kamera ve TV’leri, klimaları ve diğer ev aletlerini kontrol etmek için kullanılabilecek bir kızılötesi bağlantı noktasının varlığını doğruladı.

Honor Play 4 serisi temassız kızılötesi sıcaklık ölçümü kullanacak, bu nedenle sıcaklık ölçüm fonksiyonunu elde etmek için alın tabancası gibi kızılötesi uzaktan kumandanın konumuna bir termopil sensör eklemek mümkündür.

Dünyada devam eden koronavirüs pandemisi bağlamında, yeni Honor Play 4 özelliği çok popüler olabilir. Akıllı telefonun sunumu 3 Haziran’da yapılmalıdır.

HONOR PLAY 4 ÖZELLİKLERİ

Honor Play 4 serisi en az iki cihaz içerir. Honor Play4 5G ve Play4 Pro 5G, bu hafta Çarşamba günü resmen başlayacak. Aynı zamanda, TNNH-AN00 model numaralı Honor Play4 Pro akıllı telefon, cihazın ana özelliklerini yayınlayan Çinli regülatör TENAA tarafından zaten onaylanmıştır.

Honor Play4 Pro, 6.57 inç IPS ekrana sahip. Ayrıca, 32 ve 8 megapiksel çözünürlüğe sahip kamera sensörlerine sahip kameralar için iki ön delik vardır. Akıllı telefon, 5G modem ile amiral gemisi Kirin 990 SoC’ye dayanıyor.

Honor Play 4 Pro’nun pil kapasitesi 4200 mAh’dir. Daha önce, akıllı telefon, 40W hızlı şarj cihazıyla geleceğini doğrulayan 3C veritabanında görüldü.

TENAA veritabanı, cihazın RAM ve depolama belleği miktarını göstermez. Akıllı telefonun sağ panelinde bir parmak izi sensörü bulunacaktır. Buna ek olarak, akıllı telefon sadece bir USB konektörü aldı, standart 3,5 mm kulaklık jakı yok.

Cihazın fiyatı yaklaşık 420 dolar olacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.