TelefonlarHonor

Honor Magic V Katlanabilir Telefonun Lansman Tarihi Açıklandı!

Honor, yaklaşmakta olan katlanabilir akıllı telefonu Honor Magic V cihazını tanıttı. Şirket, aslında Honor’un “ilk katlanabilir amiral gemisi” olacağını söylemek dışında çok bir detay vermedi. 

Merakla beklenen Honor Magic V katlanabilir telefonun lansman tarihi, resmi bir onay olmamasına rağmen açıklandı. Honor’un ilk katlanabilir telefonu, son zamanlarda çeşitli sızıntılara konuk oldu.

Bununla birlikte, Honor, yaklaşmakta olan katlanabilir telefonuyla ilgili önemli ayrıntıları gizli tutma çabasında. Belirtildiği gibi, Honor Magic V bir süredir söylentilerle dolaşmakta.Hatta daha önceki bir rapor, merakla beklenen Magic V’in Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisini kullanacağını iddia ediyor.

Honor Magic V Katlanabilir Telefon Lansman Tarihi

24 Aralık’ta Twitter’a giren Teme(sızdırıcı), Honor Magic V katlanabilir telefonunun lansman tarihini açıkladı.Honor, Magic V akıllı telefonunu 10 Ocak‘ta Çin pazarına getirecek.

Başka Ne Beklenebilir ?

Yaklaşan Honor Magic V katlanabilir telefonuyla ilgili diğer ayrıntılar hala çok az.CEO, telefonun “en eksiksiz yapısal tasarımı” benimseyeceğini iddia ediyor. Üstelik yönetici, katlanabilir telefonun karmaşık menteşe teknolojisi kullandığını söylüyor. 

Honor Magic V’in optimize edilmiş bir yazılım çalıştıracağına dikkat çekiyor. Rakipleri hakkında kritik bir açıklama yapan Ming, diğer üreticileri daha küçük katlanır ekranlar yapmaya çağırdı. Yönetici, daha küçük katlanır ekranların, katlanabilir telefonların arkasındaki orijinal fikre aykırı olduğunu iddia ediyor. Ayrıca Honor Magic V’in çift ekranlı bir tasarıma sahip olacağı bildiriliyor. Cihaz, 8 inç dahili ekran ve 6,5 inç harici ikincil ekranla gelebilir.

Oppo ve Huawei gibi Çinli akıllı telefon üreticileri son zamanlarda katlanabilir telefon teknolojisine adım atıyor.Huawei kısa süre önce Huawei P50 Pocket’i duyurdu, Oppo ise Çin’de Oppo Find N’yi piyasaya sürdü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu