Gündem

Honor Band 6’nın Tanıtım Tarihi Ne zaman?

Honor Band 6 için belirlenen tanıtım tarihi duyuruldu. Geçen yıl Honor 9X serisi ile teknoloji dünyasına adımını atan Honor Band 5 isimli bilekliğin ülkemizde rağbet gördüğünü biliyoruz.

Huawei ile iş birliği yapan Çin menşeli firmanın Band 6 isimli akıllı bilekliğini daha cazip bir hâle getirmek adına farklı bir strateji uygulayıp uygulamayacağı henüz belli değil. Band 5’in ekran büyüklüğü 0.95 inç (AMOLED).

Honor Band 6 tanıtım tarihi açıklandı


Çin’in sosyal medya sitesi olarak nitelendirilen Weibo’da yayımlanan bir duyuruda Honor imzalı yeni akıllı bilekliğin tam ekran tecrübesi sunacağı belirtildi. Bilindiği üzere çoğu kullanıcı akıllı telefonlarda da çentik yerine tam ekran tecrübesini tercih ediyor.

Bu özelliğin en çok spor yapan kullanıcıların işine yarayacağı öngörülüyor. Honor doğrulusunda pazara sürülmesi beklenilen Band 6’nın birtakım ülkelerde Huawei Band 6 adı ile satışa sunulabileceği de söylendi.

honor band 6 tanitim tarihi teknobizdeyiz
Honor Band 6’nın Tanıtım Tarihi Ne zaman? 3

2013 yılından beri etkinlik gösteren Çinli firmanın yeni ürünü 3 Kasım 2020 tarihinde tanıtılacak. Kendisi ile ilgili şu an pek çok bilgiye sahip değiliz. Honor Band 5 amacıyla imal edilen ekranın 2.5 ebatlı ve kıvrımlı bir cam ile birlikte üretildiğini hatırlatalım.

Bu akıllı bilekliğe Kirin 810 adlı prosedürcü güç veriyor. 50 metreye kadar suya sağlam olan Band 5, kalp etkinliklerini takip edebiliyor. Band 6’nın ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ile ilgili kısa bir vakit ortamında bilgi sahibi olmayı umuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu