Honor 30 İle Çekilen Fotoğraf ve Videolar Paylaşıldı

2 dk


Honor 30 çekilen fotoğraf ve videolar yayınlandı. Yüksek nitelik ve çözünürlükte olan fotoğraf ve videolar, telefona olan alakalı daha da artırmış durumda. Yeni modelin tanıtımı 15 Nisan’da yapılacak.

Honor 30, Honor 30 Pro ve Honor 30 Pro Plus olarak gelmesi beklenilen ailede kameranın niteliği gerektiğince etkiliyor. Paylaşılan video ise daha çok ilgi çekti. Çünkü video 4K 60 FPS niteliğinde çekildi.

Honor 30 çekilen fotoğraf ve videolar serisi

15 Nisan’da yapılacak tanıtım evvelcesi, Honor 30 ailesinin kamera özellikleri paylaşıldı. Tanıtımdan evvelce çekilen görüntülere ait birtakım detaylar da belli oldu. 4K 60 FPS olarak çekilip paylaşılan video, telefonun bir drone’a sabitlenmesiyle çekildi. Videolarda 1920 FPS ağır çekim, ultra süratli odaklama ve 4K video kaydının 60 FPS ile video çekilmesi özellikleri sergilendi. Hem de suni zeka ile görüntü sabitleme yeteneği de bulunuyor.

1920 FPS ile çekilen ağır çekim videosu şu şekilde.

Ana kamera ile çekilen 4K 60 FPS video ise 15 saniye olarak paylaşıldı. Video çekimi yapılırken görüntü sabitleme özelliğinin de kullanıldığı görülüyor. Bu çözünürlükteki video kayıtları, günümüzdeki amiral gemisi modellerinde bulunuyor.

Bununla beraber telefonun nasıl fotoğraf çektiğini göstermek amacıyla de bir görüntü paylaşıldı. Görüntüde havada pozu çekilen bir köpek yer alıyor. Bu fotoğrafta, telefonun odaklama kalitesine ilgi çekmek amacıyla bu şekilde hazırlanmış. Çok zorlu ve süratli nesnelerin dahi basitçe odaklama işlemiyle çekildiği görülüyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

59
7 Paylaşım, 59 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

4 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir