Honor, 30 Ailesi İçin Birden Fazla Teaser Yayınladı

2 dk


Honor 30 ailesi 15 Nisan’da geliyor ve bizleri muhteşem özellikler bekliyor. Lansmandan iki gün önce şirket, Weibo profiline birden fazla örnek ve teaser yayınladı ve dizinin en iyi telefonunun bazı önemli özelliklerini ortaya koydu. 1920 fps yavaş çekim, ultra hızlı odaklama, 60 fps’de 4K video kaydı ve X ekseni sabitleme ile AIS’ye yardımcı olacak.

Hızlı odaklama yeteneklerini göstermek için Honor bir fotoğraf yayınladı, hayvanların çekilmesi en zor nesneler olduğunu iddia etti, çünkü yörüngelerinin ne olacağını bilmiyorsunuz, bu nedenle nerede ve nasıl odaklanacağınızı bilmiyorsunuz.

Ultra Hızlı Odaklama İçin Honor 30 Pro + Kamera Örneği

Honor 30 Pro + bunu “doğru hızlı odaklama yeteneklerinin yanı sıra güçlü grafik işleme yetenekleri” ile kullanıcı için yapacaktır. Metin, spesifikasyonların henüz adlandırılamayacağını söylese de, hesap açıkça Kirin 990 yongasetini kullanıyor .

1920 fps yavaş çekim çekimine gelince, Honor ayrı bir yazıda bunun 60 fps’de 4K ve AIS video süper görüntü sabitleme ile birlikte “iyi videolar çekmede” bir temel olduğunu açıkladı.

Honor 30 Pro (veya Honor 30 Pro +) onlara katıldığında, bu özelliğe sahip ilk oyun dışı adanmış akıllı telefon olacak. Şu anda, bu tür videoları kaydedebilen bir dizi mobil cihaz var. Vivo iQOO Pro ailesi, Black Shark 3 serisi ve Nubia Red Magic 5G dahil olmak üzere en son birkaç Nubia Red Magic telefonu örnek gösterilebilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

56
7 Paylaşım, 56 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

11 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir