Sıradaki içerik:

Microsoft’un Üst Düzey Yöneticisinden Rezil Paylaşım

e
sv

HMD, Nokia 6300 Ve 8000 Serisini Geri Getirmeyi Planlıyor

861 okunma
avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Efsanevi 3310 ve 8110’u geri getiren HMD, söylentilere göre iki klasik Nokia modelini daha yeniden canlandırmayı planlıyor. Şirket bu kez Nokia’nın daha prestijli tekliflerini hatırlayan insanlar arasında nostaljiyi uyandırmayı umuyor.

Nokia 6300 dönüş yapması beklenen iki modelden birisi. Klasik görünümü ve sağlam paslanmaz çelik gövdesi ile bu telefon, o günlerde iş adamları arasında oldukça popülerdi ve genel olarak sağlam bir orta korucuydu.

Diğer telefon belirli bir modele dayanıyor gibi görünmüyor, bunun yerine Nokia 8000 serisinden ilham alınıyor. Bunlar kayan tuş takımı kapaklarına sahipti ve içlerine giren işçilikle meşhurdu.

Örneğin, 8910i titanyum gövdeye sahipti. 8800 Altın Arte ise gövde 18 ayar altınla kaplandı Sapphire Arte, D-Pad ve benzeri gömülmüş bir safir mücevher vardı. Lüks trenin Vertu istasyonundan önceki son durağıydı bunlar.

Bunların KaiOS’u bazı HMD’nin şu anki serisi gibi çalıştırıp çalıştırmayacağı tam olarak belli değil: 8110, 2720 Flip ve 800 Tough. Her iki durumda da, bunlar şirketin temel özellikli telefonlarından daha akıllı olacak. Her iki yeni model de 4G LTE bağlantısına sahip olacak ve birkaç hafta içinde resmiyet kazanacak.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.