Sıradaki içerik:

OnePlus 8 Serisi Hindistan Lansmanı Gecikti!

e
sv

Hızlı Ve Öfkeli Crossroads PS4, Xbox One Ve PC’ye Geliyor!

avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Aralık 2019’da The Game Awards’da duyurulan Fast & Furious Crossroads , ilk olarak Mayıs 2020’de piyasaya sürülecekti . Bugün, Japon video oyunu yayıncısı Bandai Namco, Slightly Mad Studios’un ünlü yarış filmi serisine uyarlanması için yeni bir çıkış tarihi açıkladı. Yarış unvanı, başlangıçta planlanan çıkış tarihinden iki ay sonra 7 Ağustos 2020’de başlayacak .

Gecikmeli lansman tarihini duyurmanın yanı sıra, Bandai Namco, Fast & Furious Crossroads için yepyeni bir fragmanı paylaştı ve yaklaşan başlığın oyununa ilk bakışını sundu.

Hızlı ve Öfkeli oyunu resmen serisinin hikayesi devam ediyor. Bu bir özellikleri yıldızlarla dolu döküm böyle itibaren Sonequa Martin-Green gibi yeni aktörlerin yanında birlikte Dom, Letty ve Roman gibi rollerini sürdürme Vin Diesel, Michelle Rodriguez ve Tyrese Gibson ile Walking Ölü gelen ve Asya Kate Dillon , John Wick : Bölüm 3 – Parabellum .

Bandai Namco’nun oyuna genel bakışı:

“Uluslararası bir suç birliğini avlamak ve planlarına fren basmak için aileye katıldıkça Fast & Furious destanında yeni bir bölümde yüksek bahisli sinematik aksiyon için hazırlanın. Ardından arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın ve mürettebatınızı oluşturun hızlı ve öfkeli çok oyunculu aksiyon ve muhteşem kargaşa için. Hızlı ve öfkeli kavşaklar, filmlerin tüm yüksek hızlı araç gösterileri ve soygunları, araçları, yerleri, arabaları ve kahramanları ile, hızlı ve öfkeli kavşak sizi aksiyonun tam merkezinde yayınlar. “

Yarış başlığı Fast & Furious Crossroads’un 7 Ağustos 2020’de piyasaya sürülmesi planlanıyor ve PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC dahil olmak üzere birçok platformda mevcut olacak. Video oyunu için ön siparişler şu anda açık ve doğrudan Bandai Namco veya diğer perakendeciler aracılığıyla verilebilir .

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.