Donanım

Herkes kablosuz kulaklığa geçsin! Sadece 72 TL!

Kablolu kulaklık dönemi artık sona erdi. Son birkaç yıldır kablosuz kulaklıklara olan talep hızlı bir şekilde arttı. Gerek kulak içi, gerekse de kulak üstü kulaklıklar yoğun bir şekilde kullanılmaya başladı. Elbette bu noktada bizler için önemli olan unsur bu teknoloji harikası cihazları kaç TL’ye satın alabileceğimiz.

Malum kısa süre önce pek çok kalemde büyük artışlar gerçekleşti. Asgari ücretten, emekli maaşlarına varana kadar yüzde 30 ile yüzde 42 arasında önemli artışlar oldu. Muhtemelen bu artışlardan sonra pek çok şeyin fiyatı da artacaktır. Önemli olan fiyat artışları yaşanmadan bazı ürünleri satın alabilmek.

Herkes kablosuz kulaklığa geçsin! Sadece 72 TL!

Bu bağlamda sizler için muhteşem bir kablosuz kulaklık önerimiz var. Kulaküstü kablosuz kulaklık olarak tanımlanan cihazın fiyatı hali hazırda 72 TL’ye kadar düşmüş durumda. Fakat bu fiyatın buralarda çok fazla kalacağını düşünmüyoruz. O yüzden bu seviyede fiyatlara kablosuz kulaklık alabilmek için son günler diyebiliriz.

Eğer biraz daha kaliteli bir cihaz istiyorum diyorsanız onun için de bir ürün tavsiyemiz mevcut. Onun fiyatı da yalnızca 128TL. İddia ediyoruz ki bu kadar düşük fiyatlara daha iyi performans sunan bir ürün bulmanız çok da kolay olmayacaktır.

Dilerseniz bahse konu ürünlerin indirimli satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/donanim/herkes-kablosuz-kulakliga-gecsin-sadece-72-tl-62c33faf4f5dda545d296468

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu