Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy M11 Tanıtımı Yapıldı! İşte Özellikler

e
sv

Half-Life: Alyx Satışa Çıktı, Oyunu Bir Saatte Bitirdi!

194 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Half-Life’ın uzun vakittir beklenilen yeni oyunu Half-Life: Alyx, geçen vakitlarda oyunculara sunuldu. Fakat birtakım oyuncular o kadar süratli çıktı ki, 15 saatte öyküsü biten oyunu 1 saat içersinde bitirmeyi başardı.
Half-Life serisi uzun yıllardır oyuncular amacıyla özel bir yere sahip ve senelerce Half-Life 3’ün ne vakit çıkacağı merak edildi. Ardından Valve, Half-Life: Alyx isminde VR başlıkla oynanabilen bir oyunu gün ışığına çıkardı ve heyecan bir anda yükseldi.

Oyunun satışa çıkmasıyla beraber ise kendilerini ‘speedrunner’ olarak nitelendiren birtakım oyuncular, oyunu oldukça acele bitirmeye çalıştı ve bu vakit 1 saate kadar indi. Fishy_F1shy adlı bir YouTube kullanıcısı, oyunu 57 dakikada bitirirken, bu videoyu da kanalına yüklemeyi ihmal etmedi.

Videoyu izlediğimizde ise bilhassa harp kısımlarının 18 dakika sürdüğü görülüyor. Oyuncu, bu alanı kısa vakitde geçmek istese de, bu pek olası olmuyor ve nihayetinde 57 dakika 48 saniyede oyun sona eriyor. Fakat bu kırılabilecek başka rekorların önünü kuşkusuz kapatmıyor.

Oyunu oynayan başka ‘speedrun’ların bu vakitı daha da öne çekebilmeleri olası.

Abone Olun
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.