Half-Life: Alyx Satışa Çıktı, Oyunu Bir Saatte Bitirdi!

1 dk


Half-Life’ın uzun vakittir beklenilen yeni oyunu Half-Life: Alyx, geçen vakitlarda oyunculara sunuldu. Fakat birtakım oyuncular o kadar süratli çıktı ki, 15 saatte öyküsü biten oyunu 1 saat içersinde bitirmeyi başardı.
Half-Life serisi uzun yıllardır oyuncular amacıyla özel bir yere sahip ve senelerce Half-Life 3’ün ne vakit çıkacağı merak edildi. Ardından Valve, Half-Life: Alyx isminde VR başlıkla oynanabilen bir oyunu gün ışığına çıkardı ve heyecan bir anda yükseldi.

Oyunun satışa çıkmasıyla beraber ise kendilerini ‘speedrunner’ olarak nitelendiren birtakım oyuncular, oyunu oldukça acele bitirmeye çalıştı ve bu vakit 1 saate kadar indi. Fishy_F1shy adlı bir YouTube kullanıcısı, oyunu 57 dakikada bitirirken, bu videoyu da kanalına yüklemeyi ihmal etmedi.

Videoyu izlediğimizde ise bilhassa harp kısımlarının 18 dakika sürdüğü görülüyor. Oyuncu, bu alanı kısa vakitde geçmek istese de, bu pek olası olmuyor ve nihayetinde 57 dakika 48 saniyede oyun sona eriyor. Fakat bu kırılabilecek başka rekorların önünü kuşkusuz kapatmıyor.

Oyunu oynayan başka ‘speedrun’ların bu vakitı daha da öne çekebilmeleri olası.

Abone Olun

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

61
7 Paylaşım, 61 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir