Kripto Para

Haftanın Öne Çıkan Üç Kripto Para Birimi!

CoinMarketCal’dan alınan datalar ışığında, bu haftanın en çok öne çıkan üç kripto para ünitesinin tahlilini yaparak derledik.

Kripto bölümünde büyük yere sahip “temel analiz” doğrultusunda, kripto paraların tanınan haber sitesi CoinMarketCal tarafından bu hafta öne çıkarılan üç kripto para ünitesini hazırladık. Bu kripto paralar, hafta boyunca yaptıkları gelişmelerle kripto yatırımcısının dikkatini üzerine çekmiş durumda.

1- Bitgert (BRISE)

BRISE, 2021 yılının Temmuz ayında sunulan blockchain ögeleri ve kontrol tahlilleri üzerine geliştirilmiş bir kripto mühendisliği projesidir. PancakeSwap’a seçenekler sunan Bitgert projesinin token’ı BRISE’dır. BRISE, yatırımcılara stake yolu ile BUSD ödül kazanma faaliyetlerinin gerçekleştirilmesine yönelik sunulmuş kripto para ünitesidir. BRISE Coin, Bitgert platformu içerisinde kullanıma sunulan BRISE Cüzdan DAPP eşler ortası (P2P) hizmet aracıdır.

haftanin one cikan uc kripto para birimi 0 nepGyzW7

BRISE için yeni grafik tahliline bakıldığında sırasıyla, 46-51-56 düzeyleri takviye olarak çalışmış gözüküyor. BRISE’ın fiyat yüselişini sürdürebilmesi için ise, 62 ve 69 düzeylerinin aşılması gözlemlenebilir.

haftanin one cikan uc kripto para birimi 1 ylHWzSVP

2- Klaytn (KLAY)

Kolaylıkla erişebilen geliştirme ortamı sağlayarak blockchain teknolojisinin etkinliğine sahip açık kaynaklı bir blockchain platformudur. 2019 yılında piyasaya çıkan KLAY protokolü, topluluk tarafından Facebook’un Diem (Libra) projesine benzetiliyor. Lakin topluluk, Libra’dan daha gelişmiş olduğunu söz ediyor. KLAY’in temel amacı blockchain’in şeffaflık, izlenebilirlik, değişmezlik ve zımnilik üzere kendine has özelliklerinden faydalanabilmektir. 

haftanin one cikan uc kripto para birimi 2 z9kItmaD

KLAY için 4 saatlik vakit dilimine bakıldığında, 0.269 dolar düzeyinin güçlü bir takviye olarak çalışıp âlâ reaksiyon aldığı gözlemlenmiş. Aktüel olarak dayanak düzeyinde seyreden KLAY, 0.292 dolar düzeyinin koruyabilirse sırasıyla, 0.335 ve 0.374 dolar düzeylerini hedefleyebilir. Muhtemel düşüş senaryosunda ise, tekrardan 0.269 düzeylerine kadar geri çekilmeler olağan karşılanabilir.

haftanin one cikan uc kripto para birimi 3 vJHiE2hB

3- VeChain (VET)

VET, zinciri idaresinde kolaylık ve iş süreçlerini geliştirmeye yönelik tasarlanmış bir blokzinciri platformudur. VeChain gayesi, ayrıştırılmış defter teknolojisi (Distributed Ledger Technology) kullanarak karışık zincirler için bilgi akışını ve süreci daha kolay hale getirip sunmaktır.

haftanin one cikan uc kripto para birimi 4 l3CzJqwP

VET’ in grafik tahliline bakıldığında ise, 0.026 dolar olan takviye düzeyinden reaksiyon alarak tekrar yükselişe geçtiği söylenebilir. Aktüel durum olarak en yakın direnç düzeyi 0.028‘in aşılmasıyla sırasıyla, 0.030 ve 0.032 dolar düzeyleri beklenebilir. Mümkün düşüşlerde ise VET, tekrar 0.026 dolar düzeylerine düşüş gösterebilir.

haftanin one cikan uc kripto para birimi 5

Kaynak: https://www.coinkolik.com/haftanin-one-cikan-uc-kripto-para-birimi/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu