Kripto Para

Haftanın Öne Çıkan Kripto Paraları

CoinMarketCal’dan alınan datalar doğrultusunda, bu haftanın en çok öne çıkankripto paralarını proje üzerinde araştırdık.

Kripto dalında kıymetli bir yere sahip olan “temel analiz” ışığında, kripto paraların tanınan haber sitesi CoinMarketCal tarafından bu hafta öne çıkan kripto para ünitelerini hazırladık. Bu kripto paralar, yapıcakları gelişmeler ile birlikte daha şimdiden kripto yatırımcılarının radarına girmiş durumda.

1- Defactor (FACTR)

haftanin one cikan kripto paralari 0

Kripto bölümünün kıymetli faaliyetlerinden biri de “listeleme” haberleridir. Rastgele bir borsada listeleneceği bildirilen kripto paralar, sürekli yatırımcısının dikkatini toplamıştır. FACTR, daha evvelden yapmış olduğu duyuruyla birlikte, MEXC kripto borsasında 6 Mart tarihinde listeleneceğini belirtti. 9 Mart tarihinde ise ProBit kripto borsasında listeleneceği söz edildi. Evvelce bildirilen “listeleme” haberleri, süreç boyunca o proje üzerinde üst taraflı fiyatlamalar yapabiliyor. MEXC ve kripto borsasında listelenecğini belirten FACTR‘ı kripto yatırımcıları dikkatle takip edebilir.

haftanin one cikan kripto paralari 1 JkVvQdOB

2- Seedify NFT Spaces (SNFTS)

haftanin one cikan kripto paralari 2 j87uda6p

Kripto parayı öne çıkaran bir öteki haber ise Yakım Haberleri. Kripto para yakımı temek olarak kripto para biriminin arzını azaltma sistemidir. Yakım faaliyeti, bir kripto para ünitesinin belli kısmını dolanımdan kaldırmak emeliyle etkin olmayan bir cüzdana gönderilerek yapılır. Yatırımcıların merakla beklediği Coin Yakım faaliyeti, çoğunlukla o projeye yukarı yönlü fiyatlamada dayanak olmuştur. SNFTS, duyurduğu Yakım haberiyle birlikte kripto yatırımcısının dikkatini çekmiş durumda.

haftanin one cikan kripto paralari 3 GfvEuUGW

3- Astar (ASTR)

haftanin one cikan kripto paralari 4 EltLZm3H

Yine bir listeleme haberi daha, ASTR yapmış olduğu duyuruyla birlikte Bitget kripto borsasında listeleneceğini belirtti. Kripto yatırımcısının bilhassa “dalgalı hareketleriyle” tanıdığı ASTR, Bitget kripto borsasında 7 Mart tarihinde listeleneceğini bildirdi. Ayrıyeten ASTR/USDT paritesi olarak Bitget kripto borsasında yer alacağı tabir edildi. Kripto yatırımcısının vakit zaman ilgi odağı olan ASTR, son günlerde yine konuşulmaya başlandı.

haftanin one cikan kripto paralari 5 6uzjXUD2

4- Flow (FLOW)

haftanin one cikan kripto paralari 6 zeZpKOAA

Özellikle de marjin süreçler kısmında gördüğü ilgiyle öne çıkan FLOW, 7 Mart tarihinde gerçekleştireceği “Town Hall” haberini duyurdu. CoinMarketCal’da öne çıkan bu haber FLOW’un göz önüne alınmasını gerektirebilir. 4 Mart tarihinde haber akışında yer alan FLOW, gerçekleştireceği Town Hall ile birlikte öne çıkmış durumda. Bu süreç boyunca yatırımcılar FLOW’u radarına almış durumda.

haftanin one cikan kripto paralari 7

Kaynak: https://www.coinkolik.com/haftanin-one-cikan-kripto-paralari/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu