Sıradaki içerik:

Rockstar, Casino Fişi Para İstismarınına Ceza Kesiyor

e
sv

Haftalık Anket Sonuçları: Xiaomi’nin Mi Note 10 Lite Ve Redmi Note 9 Pro Sıcak Bir Şekilde Karşılandı!

420 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi Mi Not 10 Lite ilgi çekti Geçen haftaki ankete – bazı dilek fiyat düşük olsa duyguları olumlu. Durduğu gibi, vanilya Mi Note 10′a oldukça yakın ve bazı insanlar bir değil iki telefoto kamera almak için ekstra ödeme yapmaya istekli.

Seçmenlerin yarısından fazlası Lite modeliyle ilgileniyor, ancak birçoğu tetiği çekmeden önce bir promosyon fiyatı bekleyecek. Seçmenlerin sadece %18’i, yakın zamanda indirimli olan Mi Note 10’un daha iyi bir satın alma olduğunu düşünüyor. İster Note 10 ister Note 10 Lite ile devam edin, tabii ki Xiaomi için hala bir kazanç.

Pro redmi Not 9 (Hindistan’da 9 Pro Max) bir kez daha çok daha arzu, daha kanıtladı redmi Not 9 (Hindistan Pro 9). Pro modeli, ikinci ankette seçmenlerin% 37’si tarafından seçildi, ancak fiyatlandırma konusu tekrar gündeme geldi. 250 € ‘da, 350 € Mi Note 10 Lite ile karşılaştırıldığında iyi bir anlaşma, ancak seçmenlerin üçte biri bu 100 € daha fazlasının elde ettiğiniz ekstra özellikler için buna değer olduğunu düşünüyor.

Pro olmayan modele gelince, buna olan ilginin oldukça düşük olduğu açıktır. Aslında, faiz ilk ankette olduğundan daha düşüktür .

Her neyse, Mi 10 Youth 5G , söylentinin Mi 10 Lite Zoom olarak adlandırılacağı gibi küreselleşirse, Xiaomi’nin çeşitli modelleri arasındaki seçim daha da zorlaşacak.  Bu, yaklaşık 400 € işaretinde 5x zoom ile bir periskop lens sunmayı vaat ediyor (iki Mi Note 10 modeli 5 kata kadar hibrid zoom teknolojisine ihtiyaç duyuyor).

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.