Sosyal Medya

Hadise’nin göğüs dekolteli yeni yıl pozu olay oldu! ‘Yine yaktın ortalığı’

Hadise, yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiriyor. Şimdi ise ünlü sanatçı, yeni yıl için Kıbrıs’ta sahne aldı. Konser öncesi de aynanın karşısına geçip çektiği videoyu hesabında paylaşan Hadise, yeni yılın ilk gününde sosyal medyayı sallayıp geçti. İşte Hadise’nin göğüs dekolteli elbisesiyle görenlerin ağzını açık bırakan o paylaşım.

Hadise göğüs dekolteli yeni yıl pozuyla adından söz ettirdi

Hadise bu yıl değişiklik yaparak yeni yıla Kıbrıs’ta sahne alarak girdi. Mehmet Dinçerler ile eylül ayında boşanan Hadise, cesur kıyafetleriyle yeniden karşımıza çıkmaya başladı.

Konser öncesi ayna karşısına geçen Hadise, göğüs dekolteli elbisesiyle çektiği videoyu sosyal medya hesabında paylaştı. Hadise, bu paylaşımıyla yeni yılın ilk gününde en çok konuşulan isimler arasında yerini aldı. İşte ünlü sanatçının görenlerin ağzını açık bıraktığı o paylaşım.

hadisenin gogus dekolteli yeni yil pozu olay oldu yine yaktin ortaligi 0 37lmiYEj

Hasan Can Kaya, Hadise iddiaları için açıklama da yaptı

Konuşanlar isimli programın sunucusu Hasan Can Kaya’nın Hadise ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Daha sonra ise Kaya, sosyal medya gündeminde yayılan bu iddialara karşılık “İddialar doğru değil. Ben de haberlerde gördüm. Günde 14 saat film setindeyim.” cevabını verdi.

“Nereden çıktı hiçbir fikrim yok. Zaten bekar bir insanım öyle bir şey olsa gizlemem.” sözlerini ekledi.

hadisenin gogus dekolteli yeni yil pozu olay oldu yine yaktin ortaligi 1 lEr2VjHV

Hadise, Hasan Can Kaya iddialarına henüz karşılık vermedi. Hadise, nisan ayında Mehmet Dinçerlerle evlenmişti. Geçtiğimiz eylül ayında ise tek celsede boşanmıştı.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/sosyal-medya/hadisenin-gogus-dekolteli-yeni-yil-pozu-olay-oldu-yine-yaktin-ortaligi-63b16cc283a74506ae3d4e9d

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu