Sıradaki içerik:

Yeni Alienware Aurora R11’in Özellikleri

e
sv

GTA V’nin Epic Games Store’da Ücretsiz Olacağı Bildirildi!

166 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Raporlara göre Grand Theft Auto V’nin 14 Mayıs’tan itibaren Epic Games Store’da sınırlı bir süre için ücretsiz olarak sunulacağı bildiriliyor.

GamePressure raporlar “güvenilir bir kaynaktan” göre onlar Rockstar’in 2013 küresel isabet Perşembe, 14 Mayıs tarihinde başlayan indirmek ve oyun için tamamen ücretsiz olacağını haberdar edildiğini.

Epic Games, genellikle GTA 5 gibi bir şeyden daha küçük, daha az bilinen başlıklar olsa da, bunun gibi ücretsiz promosyon teklifleri yayınlar.

Ancak, söylentiler doğruysa, teklifin 21 Mayıs’a kadar bir hafta boyunca devam etmesi ile Epic Games mağazasında GTA 5’in ücretsiz bir kopyasını toplayabilirsiniz.

Daha da iyisi, verdikleri oyunun sürümü sadece GTA Online’a değil aynı zamanda birçok oyun içi içeriğe de sahip olan Premium Edition olacak. Epic Games’in kendileri bir sonraki ücretsiz oyunlarını 7 Mayıs’ta geri getiriyorlardı, bu yüzden normalden daha büyük bir şey için hazırlanıyorlar.

Oyunu kitaplığınıza ekledikten sonra, diğer tüm ücretsiz Epic Games Store tekliflerinde olduğu gibi sonsuza kadar orada kalacaksınız.

GTA 6 için GTA Online desteği veya aldatmaca?

Gamepressure’un belirttiği gibi, böyle popüler bir oyunun ücretsiz sürümü şaşırtıcıdır, çünkü GTA 5 neredeyse sekiz yaşında olmasına rağmen her yıl milyonlarca kopya satmaktadır.

Kaçınılmaz olarak bir GTA 6’nın ortaya çıkmasıyla ilgili her türlü söylentiyi kıracak, ancak hangi sızıntıyı sorduğunuza bağlı olarak yakında gelecek olması pek mümkün değil.

Şimdi GTA 5 ve GTA Online’a geri dönme zamanı olabilir.

Bu, GTA Online’ı denemeyen kişilerin Rockstar için büyük bir nakit inek olan moda girmesi için bir teşviktir.

GTA 5 , 2019’da 595 milyon dolarlık dijital gelir üretti ve bu da yavaşlama belirtisi olmadığını gösterdi.

Epic Games’in fırlatıcılarına daha fazla kullanıcı almasının bir yolu da, oyuncular lansmanlardan ve belirli özelliklerin eksikliğinden şikayet ettikçe lansmandan bu yana eleştiriyle karşılaştı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.