GTA VI’nın 2014’ten Beri Geliştirilmekte Olduğu İddia Ediliyor!

2 dk


Rockstar Games ile ilgili daha evvelce doğru çıkan bir iddiada tespit edilen Chris Liberty, bu kez değişik bir iddiayla karşımıza çıktı. Chris, GTA VI’nın 2014’ten beri geliştirildiğini söyledi.


Bugüne kadar Rockstar Games’in sabırsızlıkla beklenilen oyunu Grand Theft Auto VI ile ilgili pek çok şey duyduk fakat geçen 2 ay içersinde GTA VI ile ilgili oluşturulan haberlerde ve iddialarda gözle görülür bir artış kaydedildi. Bu iddiaların birçoğuysa GTA VI’nın şu anda ne kadar tamamlandığı ile ilgiliydı.

Bu hususta atılan iddiaların bir alanı oyunun yolu yarıladığını belirtirken bir alanı da oyunun daha yeni geliştirilmeye başlandığından bahsediyordu. Bugün meydana atılan bir iddiaysa GTA VI’nın uzun vakittir geliştirildiği yönünde. Üstelik iddiaya göre oyun tam da bu nedenden devasa bir haritaya sahip olacak.

GTA VI 2014’ten beri geliştiriliyor:

Rockstar Games’te dayanıklı kaynakları olduğunu iddia eden ve bugüne kadar birkaç yapım ile ilgili tutarlı tahminler meydana atan Chris Liberty, geçen gün bir canlı yayın yaptı. Liberty, açtığı canlı yayında GTA VI’nın gerçekte erken geliştirme adımında olmadığını söyledi.

Canlı yayında açıklamalarına devam eden Chris, oyunun 2014 yılından beri geliştirildiğini belirtti. Bildiğiniz üzere bu hususta benzer bir iddia geçen zamanlarda meydana atılmıştı. Dolayısıyla GTA VI’nın erken geliştirme adımında değil, geliştiriliyor olduğunu ifade eden şahıs adedi da artmış oldu.

Canlı yayında konuşmaya ve GTA VI ile ilgili elde ettiği verileri iletmeye devam eden Liberty, oyunun haritası ile ilgili da bir bildirimde bulundu. Chris Liberty’ye göre GTA VI, geçen zamanlarda söylenenlerin aksine çok büyük bir haritaya sahip olacak.

Chris Liberty’nin yaptığı canlı yayın maalesef şu anda YouTube’da saklı olarak işaretlenmiş durumda. Liberty’nin söylediklerine inanmamız amacıyla evvelce kendisinin geçmişine de bakmamız gerekiyor. Rockstar’da kaynakları olduğunu ifade eden Liberty, daha evvelce Rockstar resmi bir duyuru yapmamışken Dan Houser’ın Rockstar Games’ten ayrılacağını söylemişti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

68
8 Paylaşım, 68 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir