GTA V:PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’nin Çıkış Tarihini Biliyoruz

2 dk


Grand Theft Auto 5, PlayStation Showcase 2021 sırasında PS5 yükseltmeleriyle parlıyor. Ne yazık ki bir yakalama var. PlayStation Vitrini sırasında çalışırken görülen PS5 için GTAV remaster’ı, Michael, Franklin ve Trevor’ın sokaklara her zamankinden daha iyi göründüğünü gösteriyor. Fragman ayrıca, anlık karakter değişiklikleri için çok daha hızlı yüklemeler yapıyor.

GTA V: PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’nin çıkış tarihini biliyoruz

Ancak 11 Kasım 2021 için duyurulan ücretsiz güncelleme nihayet Mart 2022’de gerçekleşecek. Hatırlatalım, daha önce Sony, GTA V’in PlayStation 5’te 4K’da saniyede 60 kare hızında çalışacağını söylemişti. Hala 22 Ekim’de GTA 3’ün 20. yıldönümü için planlanmış sürprizlere sahip olmayı umuyoruz.

PlayStation 5 oyunlarının fiyatı yakında artacak

PlayStation’ın eski başkanına göre, PlayStation 5 konsolu için oyunların fiyatı yakında artabilir. Bu, yeni video oyunları üretmenin artan maliyetinden kaynaklanmaktadır.

Shawn Layden’e göre, yeni platformlar için video oyunları geliştirmenin maliyeti iki katına çıkıyor. PlayStation 5 için AAA sınıfı oyunlar geliştirmenin maliyetinin 200 milyon dolar civarında olacağını belirtti. Bunun zaten çok büyük bir miktar olmasına rağmen, Leiden büyümeye devam edeceğine inanıyor.

Ayrıca, büyük oyun geliştirme stüdyolarının ve hatta bazı bağımsız stüdyoların kendi finansal istikrarları için “risk azaltma” adını verdiği bir stratejiyi uygulamak zorunda.Çoğu şirket, orijinal senaryolara dayalı tamamen yeni projeler geliştirmek yerine, mevcut oyunların devamını oluşturmakla daha fazla ilgilenecektir.

Sean Leiden, PlayStation 5’in ve oyunlarının yaşam döngüsü boyunca gelişeceğini belirtti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

72
9 Paylaşım, 72 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir