Sıradaki içerik:

Dünyanın En Hızlı Kamerası Açıklandı!

e
sv

GTA Online Alien War: Oyuncular “overhyped” son Mücadelesinden Hayal Kırıklığına Uğradı!

156 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA Online’ın çılgın yeşili ve mor Uzaylı savaşı 15 Mayıs’ta destansı bir sonuca ulaşacaktı, ancak oyuncular planlanandan daha az insanın yanı sıra kurallara uymaktan rahatsız olmayanlar tarafından hayal kırıklığına uğradı. 

Birkaç hafta boyunca Los Santos’un sanal sokakları, uzaylı savaşına sadakatlerini savunan GTA Online oyuncuları için bir oyun alanı haline gelmişti. Oyuncular yeşil ve mor uzaylı takımları giyiyorlardı, diğer tarafla savaşırken arkadaşlarıyla ve rastgele oyuncularla takım oluşturuyordu.

Oyuncu öyküsü GTA Online’da bazı komik anlara yol açtı, ancak sonsuza kadar devam edemedi. Böylece, iki taraf Los Santos Uluslararası Havaalanı etrafında bir destansı final savaşıyla kan dökülmesine son vermeye karar verdi.

Uzaylı savaşı GTA Online’da bir aydır sürüyordu.

Uzaylı savaşın 15 Mayıs Cumartesi günü destansı bir sonuca varması beklenirken, EDP (1 AM BST / 5 PM PDT / 2 AM CET) oyuncuları bulma umuduyla lobiden lobiye sıçradıktan sonra hayal kırıklığına uğratan Bir kavga.

Birçok oyuncu havaalanında bir çeşit kavgaya katılabilirken, herkesin beklediği gişe rekorları kıran bir şey değildi. 

Bazı oyuncular çılgınca kavga edebildiklerini, ancak çılgınlığın başlangıcında uygulanan sadece yakın dövüş silahları kuralını tam olarak yerine getirmediklerini bildirdi.

Reddit kullanıcısı InsecureTurdPilot , oyuncuların ağır makineleri silahlarla donatılmış araçlar şeklinde ortaya çıkana kadar dövüşlerin sadece yakın dövüş olarak başladığını belirtti. Diğerleri , Rockstar’ın dövüşler için hype’ın ücretsiz öldürülmüş kısmı için yabancı takımları vermesinden şikayet etti.

Şimdi, bu oyuncu tarafından yönlendirilen bir etkinlik olması nedeniyle, başta herkesin çok sayıda lobide ve platformda organize olmasını sağlamak için muhtemelen sorunların başından beri beklenmesi gerekiyordu. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.