Sıradaki içerik:

Call of Duty: Warzone Battle Royale’de Duos modunu Ekliyor

e
sv

GTA 6 Oyun İçi Ayarı Web Sitesi Tarafından Onaylandı

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rockstar Games hayranları, Grand Theft Auto 5’in oyun içi bir web sitesinde yer alan Grand Theft Auto 6’nın ayarlarına dair ipuçlarını tespit ettiklerini düşünüyorlar.

Rockstar Games, daha önce ortaya rağmen GTA 6 olan erken gelişiminde sadece bazı taraftarlar oyun stüdyosu üzerinde izin olandan ilerleyen aşamalarında olduğunu düşünüyoruz.

Bu sözde ipuçlarından biri Grand Theft Auto 5’teki bir web sitesinde bulunabilir. Site, bazılarının garip bir şekilde spesifik bir referans olduğuna inandığı 1980’lerin Vice City yaşam tarzına atıfta bulunuyor. Hiç kimse emin olamaz, ancak bunun Grand Theft Auto 6’nın ayarlarını çevreleyen söylentileri desteklemenin bir yolu olması mümkündür.

Grand Theft Auto 6 için önceki söylentiler, oyunun iki farklı yerde düzenleneceğini iddia etti. Biri Vice City, yer Miami esintili, neon ıslatılmış manzara Vice City: Grand Theft Auto. Diğeri ise, Los Santos’un Los Angeles / Güney Kaliforniya’yı taklit ettiği gibi Grand Theft Auto 6’nın Boston’a yaklaşımı olacağını iddia eden Carcer City.

Her şeyi birbirine bağlayan detay 1980’lerin başlığı ve uyuşturucu fonudur, çünkü söylentiler oyuncuların zaman boyunca bir uyuşturucu lordu rolünü üstleneceğini iddia ediyor. Yukarıda adı geçen Los Santos’un GTA 5’de yeniden tasvir edildiği gibi, söylentiler Vice City’nin GTA 6’da yükseltilmiş tedaviyi alacağını iddia ediyor.

Tabii ki, söylentiler sadece Rockstar Games resmi bir şey yapana kadar. Grand Theft Auto 6’nın nerede ayarlanabileceğini veya kimin kahramanı olabileceğini düşünmek eğlencelidir, ancak Rockstar Games beklentileri yıkmayı ve kendi davulunun ritmine yürüyüş yapmayı sever. Hayranlar, stüdyonun bir tür gizli pazarlama planı planladığını düşünebilir, ancak genellikle oyunlarını duyurmak söz konusu olduğunda geliştirici çok basittir. Bir basın toplantısında ( yaklaşan PS5 etkinliği gibi) nadiren sürpriz görüntüler var ve geliştiriciler asla hayranlara tam resmi vermiyor.

En önemlisi, Rockstar Games’in Paskalya Yumurtalarına 2023 veya 2024’e kadar çıkmayacak bir oyuna işaret edecek öngörü olacağını hayal etmek zor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.