GTA 6 Geliyor! İşte çıkış tarihi!

2 dk


Rockstar Games’in GTA 6 üstünde çalıştığı Kotaku doğrulusunda doğrulandı. İşte husus ile alakalı detaylar.

Rockstar Games’e yakınlığıyla tanınan Kotaku, GTA 6 ile alakalı bir rapor açıkladı. Açıklanan raporda Rockstar’ın durumu hazırda GTA 6 üstünde çalıştığı doğrulandı. Yeni GTA oyununun yapım aşamasının bir süredir devam ettiği ancak koronavirüs sürecinin yapım adımına yavaşlattığını ifade edildi.

GTA 6 yapım aşamasında! İşte çıkış tarihi!

Bilindiği üzere Rockstar Games’in Red Dead Redemption 2 amacıyla 10 senea yakın bir geliştirme süreci planladığı meydana çıkmıştı. Dolayısıyla aynı hal GTA 6 amacıyla de geçerli olabilir. Kotaku doğrulusunda hazırlanan raporda GTA 6 çıkış tarihi ile alakalı birtakım verilere de yer verilmiş. Oyun dünyasının saygın mecrası, Rockstar’ın geliştirme sürecinin şimdilik başında olduğuna ilgi çekiyor ve oyunun en erken 5 ya da 6 sene sonra çıkabileceğini belirtiyor.

Dolayısıyla GTA 6 çıkış tarihi amacıyla en erken tarih 2025 gibi görünüyor. Yani serinin yeni oyununun PS4 ve Xbox One amacıyla gelmeyeceği bundan sonra kesinleşti diyebiliriz.

Öte yandan koronavirüs sürecinden dolayı oyunun yapım aşamasının büyük sekteye uğradığı da sızdırılan bulgular arasında.

Rockstar’ın yeni GTA oyunu amacıyla çabuk etmemesinin asli sebebi ise GTA Online’dan gelen para akışı. Stüdyo yetkilileri durumu hazırda oturmuş bir sistemi bozmak istemiyorlar.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

40
5 Paylaşım, 40 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir