Sıradaki içerik:

Windows 10 KB4556799 Güncelleştirmesi Bazı Kullanıcılar için Ses Sorunlarına ve Veri Kaybına Neden Oldu!

e
sv

GTA 5’i Gerçek Hayat Gibi Yapan Grafik Modu!

avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 5 çok yakın bir vakit evvelce Epic Games üzerinden bedava duruma geldi. Türkiye’den ve dünyadan milyonlarca bireyin gündemine giren oyunun fanlarından biri, NaturalVision Evolved grafik modu ile ilgili bir video paylaştı.

Razed adlı bir kanal YouTube hesabından bir fragman paylaştı. Gerçekçi grafik modu en son 2 sene evvelce resmi olarak karşımıza çıkmıştı. GTA 5 amacıyla yeni yayımlanan bu grafik modu fragmanında her şey çok daha ”gerçek” duruyor.

GTA 5 yeni grafik modu ile her şey çok daha iyi görünüyor

GTA 5 bildiğiniz gibi 7 sene evvelce pazara sürüldü. O günden bu yana çoğu geliştirme ile karşımıza çıkan oyunun en son online oyununda mühim ilerlemeler yaşanmıştı. Şimdi ise Razed isimli oyun merkezli YouTube kanalında NaturalVision Evolved grafik modu amacıyla hazırlanmış yeni bir fragman yayımlandı. GTA 5’i resmen 4K bir oyuna dönüştüren fragman gerektiğince başarılı görünüyor.

Canlı bir aksiyon filmi gibi görünen yeni grafik modu keşke aslında de yayımlansa dedirtiyor. NaturalVision Evolved fragmanının açıklamasına göre bu modda, bölgesel hava koşulları, aydınlatma sistemi, bölge renkleri, harita tonlaması, dünya dokuları, bina modelleri ve çok daha fazlasında farklılık yapılarak oluşturuldu.

Hayranın hazırladığı bu modun amacıysa kesinlikle oyun ve gerçekçilik arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmak. Öyle ki bu fragmanda amacına ulaştığını rahatlıkla görebilirsiniz.

İşte o fragman:

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.