Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Yolda

2 dk


20 yıl önce Rockstar Games, Grand Theft Auto III’ü piyasaya sürdü. Bu sürüm, oyuncuları üç boyutlu Liberty City metropolünde serbest bırakıyor ve benzeri görülmemiş bir özgürlük hissi veriyor. Daha da önemlisi, GTA III ile şirket bunu kültürel bir fenomen haline getirdi . Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas bu geni devam ettirdi. Ve şimdi, bu muhteşem oyunu oynamamış birini bulamıyorsunuz.

Geçtiğimiz yirmi yılda oyunları sürekli olarak destekleyen tüm Grand Theft Auto hayranlarına saygı duruşunda bulunmak için şirket, bahsedilen üç oyunun da bu yılın sonunda mevcut nesil platformlarda satışa sunulacağını duyurdu . Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition olarak adlandırılan oyun, PC’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve Rockstar Games Launcher’a gelecek.

Elbette Rockstar Games, GTA Online’ı geliştirmeye ediyor. Son zamanlarda, oyunun içinde ve dışında belirli Düşman Modları ve Oyuncu İşleri arasında geçiş yapmaya bile başladılar. Genel olarak konuşursak, GTA Online, lansmanından bu yana 1.000’den fazla Rockstar tarafından oluşturulan İşe ve on milyonlarca daha fazla oyuncu tarafından oluşturulan İşe ev sahipliği yapan bir dizi oyun sunuyor.

Yeni ve geri dönen oyuncular için GTA Online deneyimini iyileştirmenin yollarını arayacaklar. Böylece oyuncular, PS5 ve Xbox Series X|S için GTA Online’ın gelecek sürümünde tüm bunları fark edecekler. Etkinliğin önümüzdeki Mart ayında gerçekleşmesi planlanıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

63
8 Paylaşım, 63 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
4
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir