Teknoloji Haberleri

Gördüğünüz Anda “Ben Bunu Nasıl Kaçırırım Keşke Daha Evvelce Bilseydim” Diyeceğiniz 20 İnternet Sitesi

İşinizi kolaylaştıracak ve tasarımlarınızı bir üst noktaya çıkarmaya yardımcı olacak 20 internet sitesini sizler için derledik. Haydi buyurun ????

Kaynak: https://medium.com/demagsign/20-more-…

1. Calligraphr.com

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 0 lb3IuG9p

Ferdî yazı fontunuzu oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Calligraphr.com sayesinde el yazınızı yahut kaligrafinizi yazı fontuna dönüştürebilirsiniz. Bu internet sitesini fiyatsız olarak kullanabilirsiniz. Belli bir fiyat ödeyerek de pro versiyona geçip hesabınızı yükseltebilirsiniz.

2. Brandmark.io

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 1 Qrgh9tAh

İşiniz için logo bulmakta zorlanıyorsanız aradığınız site burası. Brandmark.io sayesinde toplumsal medya grafikleri, uygulama ikonları, profesyonel logolar ve kartvizitler yapabilirsiniz. Markanızın ismini, sloganını, marka için düşündüğünüz güç ve renk paletini seçtikten sonra site size birçok seçenek sunuyor. Seçim yapmak size kalmış!

3. Type-scale.com

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 2

Typescale, projeniz için en uygun yazı boyutunu ölçeklendiren ve size gösteren görsel bir hesap makinesi! Farklı fontlar, boyutlar ve ölçekleri tek site üzerinden görebilirsiniz. Ayrıyeten bu site, uygulama projeniz için en uygun ölçeği de size öneriyor.

4. Lumen5.com

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 3

Görüntüye dönüştürmek istediğiniz yazılı bir metniniz var fakat nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Lumen5.com, yapay zeka kullanarak blog yazılarını görüntülere dönüştürme konusunda size yardımcı olacaktır. Metninizi yükleyin, görüntü formatı ve tarzını seçin, geri kalanı Lumen5 sizin için halletsin!

5. Axiom.ai

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 4 QjpOeeHr

Aixom.ai, iş süreçlerinizi otomatize etmeye ve bu süreçleri paylaşmanıza yardımcı olacak bir tarayıcı asistanı. Bu internet sitesi sayesinde gerekli olan bütün bilgileri çekip Amazon eser sayfası oluşturabilir, Canva’yı otomatize edebilir, Instagram üzerinden ileti gönderebilir ve arkadaşlarınızın gönderilerini beğenebilirsiniz.

6. Wayback machine

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 5 JMs2PLVY

Wayback machine, gün gün internet sayfalarının ekran imgesini alarak online bir arşiv oluşturan bir internet sitesi. İstediğiniz internet sitesini aratabilir ve seçtiğiniz günde sitenin nasıl gözüktüğüne bakabilirsiniz. Günümüzde kaldırılan yahut erişemediğiniz bir içeriği, evvelki günlerde alınan ekran imajlarına bakarak bulabilirsiniz yahut bir internet sitesinin evvelce nasıl gözüktüğünü merak ediyorsanız bu siteyi kullanabilirsiniz.

7. Duotone

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 6 MSMTbm2m

Duotone’nun birbirinden hoş fotoğraflarını bulun, Unsplash’dan fotoğraflar ekleyin yahut kendiniz yükleyin, iki renk seçin ve taa-taa! Projeniz içi uygun görseli oluşturdunuz!

8. Flaticon.com

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 7

Flaticon sayesinde fiyatsız olarak 6 milyondan fazla ikona ve stickera erişim sağlayabilirsiniz. Aklınızda bulunsun, bu internet sitesi; png, svg, pes, psd ve base 64 formatlarını destekliyor.

9. Goodsalesemails.com

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 8 btyse9YC

Goodsalesemails.com’u kullanarak tüm dünyadaki en âlâ firmalarının yüzlerce e-mail kampanyalarına fiyatsız olarak göz atabilirsiniz.

10. Remove.bg

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 9 PNsiFytN

Bu uygulama Photoshop’ta şimdi uzmanlaşmamış yahut hesabı bulunmayan dizayncılar için birebir. Remote.bg, yüklediğiniz fotoğrafların art planını fiyatsız olarak silebilir ve png fotoğraflar elde edebilirsiniz.

11. Muz.li

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 10 kkzCepAQ

Muzli, tasarım kıssaları ve ilhamları alabileceğiniz bir internet eklentisi ve taşınabilir uygulaması. Bu internet sitesi sayesinde dünya çapında işlerinin uzmanları tarafından geliştirilmiş içeriklere göz atabilir ve web design ilhamları, internet siteleri, logoları, internet trendleri ve taşınabilir uygulamarı keşfedebilirsiniz.

12. Uistore.design

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 11 QKuAagFh

Tasarımlarınız için ilhama gereksiniminiz varsa UI Store Design sayesinde aradığınız ilhamı bulabilirsiniz. Projeleriniz için fiyatsız olarak 625 UI kitleri bulabilir ve Firma, Sketch, Adobe ve InVision Studio üzere toollar için tasarım kaynakları indirebilirsiniz.

13. What The Font

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 12 ptO4NFRE

Diyelim ki bir internet sitesinde gördüğünüz yazı tarzını çok beğendiniz fakat bu yazı tarzının ne olduğunu bilmiyorsunuz. What The Font sizin için hakikat adres. Bu internet sitesi, yüklediğiniz fotoğraftaki yazı tarzını binlerce koleksiyonunun içinden bulup yüklediğiniz fotoğraftaki yazı tarzına en çok benzeyen yazı tarzlarını sizin için gösterecektir.

14. Webdesignernews.com

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 13 rXQw7zVf

Tasarım tutkunuysanız ve bu hususta okuma yapmayı seviyorsanız Web Designer News tam sizler için. Uygulamalar, Tasarım, Teknoloji, Kaynaklar, UX ve Tipografi üzere kategorilere ayrılan sitenin içerisinde web dizaynına dair birçok haber ve yazıya erişim sağlayabilirsiniz.

15. Pdfdrive.com

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 14 Nd7BAMWW

Kitap kurtlarının bu siteye kesinlikle bakmaları lazım! PDF Drive, PDF belgeleri için en büyük arama motoru. Sitenin içerinde fiyatsız olarak indirebileceğiniz 77,188,752 adet e-book bulunuyor. Ayrıyeten rahatsız edici reklamlar ve indirme hududu da yok!

16. Gethuman.com

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 15 EAYGT5vG

Gethuman.com’da tüm dünyadaki en büyük ve ünlü markaların müşteri hizmetlerini bulmanız çok kolay. Şirket bilgilerini girip dakikalar içerisinde firmanın müşteri hizmetleri numarasına ulaşabilirsiniz.

17. Tunefind

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 16 IysdJDi8

Dizi ve sinemalarda çalan müzikler Tunefind aracılığıyla çarçabuk bulabilirsiniz. Tunefind’daki müzik listeleri, kullanıcılar ve dizi/film müziklerini seçen gruplar tarafından oluşturuluyor. Bir kullanıcı Tunefind’a bir müzik yüklediğinde tüm Tunefind topluluğu yüklenen müziğin doğruluk oranını oyluyor. Bu yüzden yanlış müziğe denk gelmeniz pek de mümkün değil.

18. Uigarage.net

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 17 bOzrfJ8L

UI Garage, günlük olarak itinayla seçilmiş UI ilhamları ve desenleri sunuyor. 6000 adet itinayla seçilmiş ve kategorilenmiş desenler ortasında mobile, web yahut tablet için uygun dizaynlara göz atabilir ve ilham alabilirsiniz.

19. Sketchrepo.com

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 18 uuecwIbA

Sketch Repo’, tasarımcılara projelerinde kullanmaları için fiyatsız olarak yüksek kalitedeki sketch kaynakları sunuyor. Sketch Repo, şimdi yeni bir site olmasına karşın gelecek vaadediyor.

20. Body Visualiser

gordugunuz anda ben bunu nasil kaciririm keske daha evvelce bilseydim diyeceginiz 20 internet sitesi 19 i6cdtW7d

Görüntü oyunları için karakter mi tasarlıyorsunuz? Yahut beden proporsiyonunuzun nasıl göründüğünü merak mı ediyorsunuz? Bodyvisualizer.com sayesinde bu isteklerinizi gerçektirmeniz mümkün! Cinsiyet, uzunluk, kilo ve beden ölçülerinizi girerek istediğiniz karakteri yaratabilirsiniz.

Kaynak: https://onedio.com/haber/gordugunuz-anda-ben-bunu-nasil-kaciririm-keske-daha-onceden-bilseydim-diyeceginiz-20-internet-sitesi-1061576

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu