Sıradaki içerik:

Microsoft Defender ATP Artık Donanım Ve Ürün Yazılımı Saldırılara Karşı Daha da İyi Oldu

e
sv

Google Stadia Premiere Edition Fiyatı Düştü, Ancak Pro Deneme Sürümü Almıyorsunuz

avatar

Berke

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google, Google Stadia Premiere Edition’ın fiyatını 100 ABD dolarına indirdi, ancak aynı zamanda bir miktar değeri de ortadan kaldırıyor. 

Resmi Stadia Twitter hesabının bir Twitter gönderisiyle ortaya çıkan Google Stadia Premiere Edition’ın fiyatı 130 dolardan 99 dolardan çok daha ucuza düşürüldü.

Google Stadia Premiere Edition şu avantajlarla birlikte gelir: Chromecast Ultra ve Google Stadia denetleyicisi. Bununla birlikte, orijinal paket üç aylık bir Stadia Pro aboneliği ile birlikte gelirken, müşterilere artık bu daha ucuz pakette bir tane verilmeyecek.

Google, Twitter’da “Yeni Stadia Premiere Sürümü artık 99 ABD Doları karşılığında satışta.” “Deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için Stadia deneyiminizi Wi-Fi özellikli Stadia Denetleyici ve Chromecast Ultra ile yükseltin.”

Google, Stadia’yı geç saatlere kadar ileriye götürmek için çok çaba harcadı. İle dokunmatik ekran kontrolleri şeklinde mobil ekosisteme geliştirmeleri nihayet girmek için serbest hizmetinin baz versiyonunu yapma , statlarında içine almak için bir teşvik nihayet yoktur.

Buna rağmen, Stadia’nın her seferinde ortaya çıkan tartışmalar hala var. İster kazara yayınlanamayan bir oyunun bir yıllık yapısını ya da büyük bir AAA stüdyosunu hizmet hakkında hayal kırıklığına uğradıklarını söyleyerek yapıyor olsun, hizmet hakkında her zaman bir şeyler çıkıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.