Telefonlar

Google Pixel 5 XL Sızdırıldı: İşte Detaylar!

Birkaç gün önce Google Pixel 5’in iddia edildiği gibi renderler gördük ve bugün ortaya çıkan Pixel 5 XL renderlerine göz atacağız.

Pixel 5 XL’in CAD renderları , bize vanilya Pixel 5 renderlarını da getiren Pigtou ile birlikte Twitter kullanıcısı @ xleaks7’den geliyor. Gördüğünüz gibi iki telefon oldukça benzer görünüyor. Selfie kamera için sol üst köşede bir delik olan bir ekran ve arkadaki bir parmak izi okuyucusu, şirketteki kare şekilli bir modülün içine yerleştirilmiş çift kamera kurulumuna bağlı üst sol köşe.

Kaynak arka kameraların özelliklerini göstermiyor, ancak bunlardan birinde ultra geniş açılı bir lens var gibi görünüyor.

Google Pixel 5 XL TeknoBizdeyiz
Google Pixel 5
Google Pixel 5 XL TeknoBizdeyiz 2
Google Pixel 5 XL

Pixel 5, Pixel 5 XL gibi, ses rocker ve güç düğmesi sağ tarafta, USB-C bağlantı noktası altta ve 3.5mm kulaklık girişi üstte.

Pixel 5 XL 153.8 x 74 x 8.5mm ölçülerinde ve kamera yumrularını dahil edersek kalınlık 9.5 mm’ye kadar çıkıyor.

Google Pixel 5 XL TeknoBizdeyiz 3
Google Pixel 5 XL Olduğu İddia Edilen Render’ler
Google Pixel 5 XL TeknoBizdeyiz 4 1
Google Pixel 5 XL Olduğu İddia Edilen Render’ler

Bununla birlikte, şu anda baktığımız Pixel 5 XL, Şubat ayında üçlü arka kameralarla gördüklerimizle tam bir tezat oluşturan bir arka tasarıma sahip . Ancak bu sızıntının kaynağı, arkalarında kare şeklinde bir kamera modülüne sahip iki Pixel 5 XL prototipinin olduğunu söylemişti.

Google Pixel 5 XL TeknoBizdeyiz 5
Üçlü kamera kurulumu ile Şubat ayında sızan Google Pixel 5 XL

En yeni Pixel 5 XL render makinelerinin orijinalliğini doğrulamak zordur çünkü nispeten yeni bir kaynaktan gelirler. Değeri ne olursa olsun, kanıtlanmış bir sicile sahip insanlar Google’ın henüz Pixel 5 dizisi hakkında bir şey karar vermediğini ve bu konuda çok az netlik olduğunu iddia ediyor. Yani henüz kesin bir şey yok.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu