Google Pixel 4a Önümüzdeki Hafta Geliyor

2 dk


Google Pixel 4a’nın Google I/O etkinliğinde başlatılması gerekiyordu, ancak tekrarlanan gecikmelerle lansman etkinliği gerçekleştirilmedi. Ancak şimdi, Google’ın çok beklenen Pixel 4a’yı piyasaya sunmaya hazır olduğu ve şirketin lansman tarihini daha ileriye götürmesi pek mümkün görünmüyor.

Birkaç hafta önce, ünlü tahminci Jon Prosser, Google Pixel 4a akıllı telefonunun 13 Temmuz’da, 4a’nın 22 Ekim’de piyasaya sürülen “Just Black” modeli ile duyurulacağını iddia etti.

Ünlü tahminci Twitter hesabında, Google’ın yeni Pixel 4a akıllı telefonunu önümüzdeki hafta Pazartesi günü 3 Ağustos’ta açıklayacağını iddia ediyor. Bununla birlikte, tweet, akıllı telefonun kullanılabilirliği hakkında herhangi bir ayrıntı sağlamıyor ve tüketicilerin akıllı telefonu ne zaman satın alabilecekleri konusunda bir fikir vermiyor.

Google Pixel, Google Store’da ortaya çıktı ve bize akıllı telefona daha yakından bakmanın yanı sıra lansmanın yakında olabileceğini ima etti. Bununla birlikte, Google’ın henüz Pixel 4a akıllı telefonunun çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapmadığını belirtmek gerekir.

Google Pixel 4a’nın bir Qualcomm Snapdragon 730 işlemcisi tarafından desteklendiği söyleniyor, yalnızca 128 GB’lık bir depolama seçeneğinde mevcut olması bekleniyor. Söylentiye göre Adreno 618 GPU, 6GB RAM ile gelecek ve 60Hz yenileme hızına sahip 5.81 inç 2.340 x 1.080 ekrana sahip olabilir. Ayrıca, 4a’nın 3.080mAh’lik bir bataryaya sahip olması bekleniyor ve çift SIM desteği olacak.

Kamera hakkında konuşurken, OIS ve EIS’li 12.2MP arkaya bakan bir sensöre ve Pixel 3a’da bulduğumuza benzeyen ön bakan kameraya, 8MP’lik bir sensöre sahip olacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

44
6 Paylaşım, 44 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir