Google Pixel 4A, Imda Ve Bıs Sertifikalarını Aldı

3 dk


Google Pixel 4A, söylenti değirmenini her Pixel akıllı telefon için her zamanki gibi sık sık kullanıyor. Yeni uygun fiyatlı Pixel cihazının başlangıçta Google I / O 2020’de piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Ancak, bu durum pandemi nedeniyle olmadı. 

Daha sonra Android 11 Beta Show’da tanıtılacağı bildirildi, ancak bu da olmadı. Yeni raporlar, Pixel serisi için yeni uygun fiyatlı girişin Temmuz ayında resmi olacağını gösteriyor. Bununla birlikte, yeni ahize şimdi IMDA ve BIS sertifikası aldı .

Cihazın gecikmesine rağmen, bununla ilgili neredeyse her şeyi biliyoruz. Bu, Google Pixel cihazları arasında, sürümden birkaç ay önce çok fazla sızmaya devam ettikleri için bir eğilim gibi görünüyor. Şu anda bir sır olarak kalan tek şey, kesin çıkış tarihi ve fiyatıdır. İkincisi için, 349 $ olarak fiyatlandırılabilir. 

Bir Pixel akıllı telefon için düşük bir fiyattır, ancak geçen yıl iyi olan özellikleri toplayacağını unutmayın. Günümüzde 350 $ ‘lık akıllı telefonların çoğu 5G bağlantısı ve güçlü yonga setleri sağlıyor. Pixel 4A hala iyi, ancak 2020 tekliflerinden daha iyi olmayan Snapdragon 730’u koruyor.

Singapur’un IMDA ve Hindistan’ın BIS sertifikalarına göre, akıllı telefon G025N model numarasını taşıyacak ve NFC desteğine sahip olacak. Sonuncusu, Google Pay’ı desteklemek ve tanıtmaya devam etmek için yapıldığı için biraz açıktır. Her neyse, Google’ın cihazı Temmuz ayında başlattığını ve daha fazla geciktirmeyeceğini umuyoruz.

PİXEL 4A TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Sertifikalar söz konusu olduğunda, yeni akıllı telefon, 6GB LPDDR4X RAM ve sadece 64GB UFS 2.1 depolama alanı ile eşleştirilen yukarıda belirtilen Snapdragon 730 SoC’ye sahip olacak. 64GB Depolama’yı iyi bir başlangıç ​​olarak görseniz bile, Pixel akıllı telefonların microSD kart desteğinden yoksun olduğunu unutmayın, bu nedenle bu fiyat segmentindeki diğer cihazlar zaten 128GB veya daha fazla Depolama alanı sunarken 64GB ile sınırlı kalacaksınız.

Tabii ki, Pixel 4A’yı alan bir kişi Google’ın Android desteği ve belki de Google Kamera güçleri nedeniyle bunu alacak. Cihaz, 8MP Sony IMX355 selfie snapper için delikli 5.81 inç FHD + AMOLED ekrana sahip olacak.

Arkaya doğru hareket eden cihaz, çift kamera kurulumuna sahip olacak. Ana kamera, Optik Görüntü Sabitleme özelliğine sahip 12.2MP Sony IM363 birincil atıcı. Diğer özellikler arasında çift SIM desteği, 4G bağlantısı, Wi-Fi 5 ve Bluetooth 5.0 bulunur. Yakışıklı, Google’ın bu bağlantı noktasını öldürme çabalarına rağmen 3,5 mm kulaklığı tutar.

Ayrıca, arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı ve USB Type-C bağlantı noktası vardır. Batarya maalesef, günümüz standartlarında yeterli olan 3,080mAh değerine sahip. Her şeyin ötesinde, Google’ın Android 10’u var ve Android 11 için uygunluk sağladık.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

54
7 Paylaşım, 54 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir