Sıradaki içerik:

Oppo Reno3 A Japonya’da Resmi Olarak Tanıtıldı

e
sv

Google Pixel 4A, Fransız Web Sitesinde Listeleniyor

avatar

Berke

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

COVID-19 salgını şimdiye kadar pek çok lansmanı geciktirdi, ancak Pixel 4A muhtemelen en gecikmeli.  Büyük sızıntı ve söylentilerin bir telaşından sonra, yine Fransız bir e-tailer üzerinde Pixel 4A’nın bir başka çevrimiçi girişi ile karşınızdayız. Cihaz bu sefer iki renkte listeleniyor, ancak bir bükülme ile. 

Fransız perakende mağazaları Ordimedia ve eStock.fr’de listelenen ayrıntılara göre, Pixel 4A’nın iki çeşidi var gibi görünüyor – Sadece Siyah ve Mavi. Birkaç gün önce duyduğumuzun tam tersi, bu da Mavi varyantın Google tarafından iptal edildiğini neredeyse doğruladı.

Mavi renk varyantı gerçekten terk edilmiş mi?

Listeye geri dönersek , Siyah ve Mavi varyantları sırasıyla GA02099-FR ve GA02101-FR model numaraları altında listelenir. Ordimedia, 7 Temmuz’da iddia edileceği planlanan teslimat tarihini gösterir. Bu, 13 Temmuz’un sözde lansman tarihinden bir hafta erken. 

Ayrıca, hem Ordimedia hem de eStock.fr’de belirtilen fiyatlar birbiriyle çelişkilidir. Aynı Siyah varyant sırasıyla 441 € ve 509 € fiyatlarla listelenmiştir. Ancak, bu sadece web sitesinde bir yer tutucu fiyatlandırma olabilir.

Bunun düşündüğümüz nedeni, eStock.fr’nin cihazın 7 Mayıs’ta girildiğini söylemesi, bu da bir aydan fazla. Ayrıca, Google’ın yakın zamanda önceki planlarını değiştirdiği bildirildi . Bu, web sitesinde etkilenmesi için zaman alacaktır.

Aslında ne zaman geliyor?

Bununla birlikte, en son söylenti fabrikası, tiper Jon Prosser’e göre, Pixel 4A’nın 22 Temmuz’a kadar satışa sunulmamasına rağmen 13 Temmuz’da açıklanacağını söylüyor.

Google’ın bütçe Serisi Pixel A cihazları geçen yıl yolculuğuna Google I / O 2019’da başladı. O zamandan beri 3A için bir halef her zaman fırçalanan konu oldu.

Pixel 4A: Bildiklerimiz

Pixel’in 4A sızıntılarında geçen yıl Aralık ayının başlarında görünmeye başladı . Bunu çeşitli göstergeler izledi. En son sürüm, piyasaya sürülmeden aylar önce internette ortaya çıkan resmi kamera örnekleri oldu.

Bildiğimiz kadarıyla, Google’ın yalnızca Pixel 4A’yı 349 dolardan başlatmayı planladığı bildiriliyor . XL varyantının bu yıl terk edildiği bildirilirken, 4A 3A’dan önemli bir artış olacak. 5.81 inç FHD + OLED delikli bir ekrana sahip olacak. Qualcomm’un 4 / 6GB RAM ve 64 / 128GB depolama alanıyla eşleştirilmiş Snapdragon 730 SoC, cihaza güç sağlayacaktır.

Arkada 12.2MP atıcı ve bir LED flaş ile kare şeklinde bir kamera düzeni bulunacak. 3.080mAh’lik bir pilin, Android 10’u kullanıma hazır çalıştıracak cihaza güç sağlaması bekleniyor. 

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.