Sıradaki içerik:

Microsoft Surface Book 3’ün Bazı Özellikleri Piyasaya Çıktı!

e
sv

Google Meet Zoom’a Rakip Olarak Artık Ücretsiz!

548 okunma

Google Meet canlı toplantı programı Zoom’a rakip olarak bedava geliyor. Google, video konferans programı Google Meet’i bedava kullanıma açtı. İşte Google Meet programı ile ilgili bütün ayrıntılar…

Google’dan kullananlara sevindiren haber geldi. Google ücretli olarak kullananlara sunmuş olduğu Google Meet programını bedava olarak kullanıma açtı.

Kullanıcılar Google Meet programını nasıl kullanacaklarını incelemeye başladı. Google hesabı olanlar, Google Meet kaydolabilecek ve onu bu ay kullanabilecek Google Meet programını internet site, Android ve İOS işletim sistemleri üzerinden kullanabilirsiniz.

Uygulamada toplam 100 şahsa kadar video konferans yapma şansınız oluyor. Hem de Google Takvim üzerinden toplantı saati ve tarihlerini belirleyerek organize olmak da çok kolaylaşıyor.

Uygulamadaki 60 dakika sınırı da kalkmış durumda. Google korona virüs salgını ardından video konferansların önemine vurgu gerçekleştirme amacıyla Google Meet programında bu yenilikleri kullananlara sundu. Google Meet programını alttaki linkten tıklayıp indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

https://meet.google.com/

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.