Sıradaki içerik:

Realme, Watch S Pro İçin Tanıtım Videosu Yayınladı

e
sv

Google Haberler’in Web Sürümüne Karanlık Mod Özelliği Geldi

2250 okunma

Google’ın ilgi alanlarınıza göre en güncel haberleri takip edebileceğiniz Haberler uygulamasının web versiyonuna, genişletilmiş karanlık mod özelliği geldi. Artık kullanıcılar, karanlık mod özelliğini web sürümünde de diledikleri gibi kullanabilecekler.

Google Haberler uygulaması, sunmuş olduğu pek çok başarılı özellik ile en sık sarfedilen haber takip etme uygulamalarından biri. Kullanıcılarına ilgi alanlarına göre dünyanın her yerinden en güncel haberleri yayınlayan uygulama, sıksık aldığı güncellemelerle kullanıcı tecrübesini her geride bıraktığımız gün iyileştiriyor.

Artan ekran süreleri düşünüldüğünde, karanlık mod bundan sonra bir uygulamada en sık araştırdığımız özelliklerin başında geliyor diyebiliriz. YouTube, Twitter ve Facebook gibi pek çok programın da hem mobil hem de internet sürümlerinde karanlık mod özelliği mevcut. Google da nerdeyse bütün uygulamalarında bu özelliği kullanıma sunmuş durumda.

Google Haberler de mobil sürümünde karanlık mod özelliğine sahip. Kullanıcılar dilerlerse sistem ayarına göre otomatik olarak değişecek şekilde ya da sadece akşamları aktif olacak şekilde karanlık modu kullanabiliyorlar. Artık kullanıcılar internet sürümünde de karanlık modu genişletilmiş şekilde bütün menülerde ve haberlerde aktif olarak kullanabilecek.

Google Haberler web sürümü karanlık mod nasıl aktif edilir?

Google Haberler’in web versiyonuna Google hesabınız ile giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan ‘Ayarlar’ menüsünde ‘Koyu Tema’ seçeneğine giderek buradan temayı istediğiniz şekilde kullanmak amacıyla seçebilirsiniz. Sistem ayarlarınız karanlık moddayken aktif olmasını, her zaman karanlık modda kullanmayı ya da özelliği dönem dışı bırakmayı seçerek Google Haberler’inizi kişiselleştirebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.