Sıradaki içerik:

Dolandırıcılar Dark Web’de Koronavirüs Öldüren MP3 Satmaya Başladılar!

e
sv

Google Fotoğraflar Yeni Bir Özellik Geliyor!

184 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google Fotoğraflar uygulaması amacıyla yeni bir özellik üstünde çalışıyor. Mühendis Jane Manchun Wong Twitter hesabı üstünden söz hususu özelliği paylaştı. Bu paylaşıma göre Google Fotoğraflar videolara ses eklemeyi ya da çıkartmayı basit duruma getirecek. Bir montaj uygulaması gibi görünen bu yeni özellik yardımıyla bundan sonra kullanıcılar basitlıkla farklılıklar yapabilecek.

Google Fotoğraflar planlama gerçeklştirmeyi basit duruma getiriyor

Fotoğraflar amacıyla yayılan bu yeni planlama özelliği asli video planlamalerini gerçeklştirmeyi sağlıyor. Örneğin, kullanıcılar bir videoyu dönüştürebilirken bunun yanısıra başlangıç ve bitiş yerlerinden videoyu kesebiliyor.

Instagram’a video yüklerken yapabildiğiniz asli planlamalere kavuşan programın yeni özelliği şu an amacıyla Android kullancılarına sunulmuş durumda. Bunların yanısıra Fotoğraflar’daki çerçeveleri dışa aktarabilen kullananlara asıl sunulacak şey videolardan ses kesmeyi basitleştirecek bir yenilik.

Bu özelliğin asıl amacının kullanıcıların kaydettikleri videolarda arkadaki seslerden kurtulmalarını sağlamak amacıyla bulunduğu aktarılıyor. Kırpma özelliği başka sosyal medya platformlarında videonun düzenlenerek paylaşılmasını olası kılacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.